24. Hafta | Spor Toto Tahminleri

24. Hafta | Spor Toto Tahminleri

24 Ocak 2020 – 27 Ocak 2020 tarihli 23. Hafta Spor Toto Tahminleri yayınlandı. Spor Toto Süper Ligi ‘nden Fransa Lig 1 ‘e, İspanya La Liga ‘dan Almanya Bundesliga ‘ya kadar spor toto maç tahminleri bu kuponda!.

Haftalık Spor Toto Tahminleri – 24. Hafta

* Bu spor toto kuponu ‘nda 15 Maç tahmini bulunmaktadır ve ilk maç 24 Ocak 2020 tarihinde Türkiye saati ile 20:00 ‘da başlayacaktır. Bkz: Spor Toto Nedir? Para Nasıl Kazanılır? Taktikleri Nelerdir?

24. Hafta Spor Toto Tahminleri ve Bülten Analizi

Spor Toto ‘nun 23. haftasını geride bıraktık ve ardı ardına gelen 14 ‘lerden sonra bu defa da 13 ‘de kalarak yine direklerden döndük diyebiliriz. Açıkçası bu tip sonuçlar bizi bir yandan mutlu ederken, diğer yandan üzmeye devam ediyor. Bu hafta dersimize daha çok çalıştık ve olabilecek en düşük bütçe ile en yüksek sonucu elde etmeye amaçladık. Uzmanlarımız son ana kadar maçları analiz ederek, kadrolardan hava şartlarına kadar her noktayı değerlendirdiler, açıkçası zorlu bir bülten bizleri bekliyor ama uzmanlarımıza her zaman olduğu gibi yine güveniyoruz. Uzun lafın kısası şimdiden hepinize bol kazançlı bir Spor Toto haftası diliyoruz.

! Bu Kısmı Sadece Üyeler Görebilir !

Bu içeriği görmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir.
Zaten üyeliğiniz var ise lütfen Giriş Yapın ya da Yeni Üyelik Oluşturun.


Başarı Grafiği

önceki 24 Ocak 2020 | Sürpriz İddaa Kuponu
sonraki Frankfurt - Leipzig İddaa Maç Tahmini (25-01-2020)

Neden Biz?

TAHMİNİZM
TahminizmUzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.


4 Yorum

  1. gorkem61
    24 Ocak 2020 Cevap Ver

    inşallah bu defa 15 gelir, 13 ve 14 te kalınca kafayı duvarlara vurasım geliyor

  2. nusret53
    24 Ocak 2020 Cevap Ver

    ben de tam onu dicektim acayip zorlu bi bülten var ama size güveniyoruz üstad.. 1 tahmin çıkartıp oynadım

Sayfa1

Yorum Yap