Barcelona – Anadolu Efes İddaa Tahminleri (988)

Barcelona – Anadolu Efes İddaa Tahminleri (988)

! ÜCRETSİZ ! 24 Nisan 2019 tarihli Barcelona – Anadolu Efes basket karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Barcelona saha avantajını kullanabilecek mi? Anadolu Efes seride tekrardan öne geçebilecek mi?

Barcelona – Anadolu Efes Basketbol Maçının Takım Analizi

Barcelona: Euroelague – THY Avrupa Ligi ‘nde normal sezonu 18 galibiyet 12 mağlubiyet ile 5. sırada tamamladı, diğer yandan ise İspanya 1. Basketbol Ligi ‘nde fırtına gibi bir sezon geçiriyor ve lider konumdalar. Çeyrek Final ilk maçında mağlup olsalar da, ikinci maçı kazanmasını bildiler ve seride durumu 1-1 ‘e getirdiler. Şimdi saha avantajı kendilerinde ve bu maçı kazanarak Final-Four yolunda büyük bir adım atmak istiyorlar.

Anadolu Efes: Euroleague – THY Avrupa Ligi ‘nde normal sezonu 20 galibiyet 10 mağlubiyet ile 4. sırada bitirdiler, Tahincioğlu Basketbol Ligi ‘nde ise Fenerbahçe ile zirveyi paylaşıyorlar. Kendilerinden hiç beklenmedik bir sezon geçiriyorlar ve çok üst bir performans ortaya koyuyorlar. İlk maçta kolay yendiği rakibine, ikinci maçta diş geçiremedi ve çok önemli bir kozu rakibine vermiş oldu. Şimdi o kozu geri alma zamanı, Çeyrek Final 3. maçını kazanarak tekrardan seride öne geçmenin peşindeler.

Barcelona – Anadolu Efes Basket Maçının Banko ve Sürpriz İddaa Tahminleri

Banko Maç Tahmini: MS2 – Sürpriz Maç Tahmini: —


* Bugüne kadar yayınlanan 11657 iddaa tahmininde %86.4 başarı sağlanmıştır.
! GÜNÜN DİĞER TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN !


Başarı Grafiği
önceki Manchester United - Manchester City İddaa Tahminleri (530)
sonraki 25 Nisan 2019 | Banko İddaa Kuponu

Neden Biz?

TAHMİNİZM
Tahminizm Uzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.