Blogizm

İddaa Kuponları 3 Yorum

1 Temmuz 2018 | İddaa Kuponu ve Bülten Analizi

1 Temmuz 2018 tarihli Günün İddaa Kuponu ve Bülten Analizi yayınlandı. 2018 Dünya Kupası ‘ndan Norveç Eliteserien Ligi ‘ne, Dünya Basketbol Şampiyonası ‘ndan İzlanda Premier Ligi ‘ne kadar banko ve sürpriz iddaa tahminleri bu kuponda!.

Basketbol 2 Yorum

Türkiye – İsveç İddaa Tahminleri (656)

1 Temmuz 2018 tarihli Türkiye – İsveç basket karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Türkiye liderliğini koruyabilecek mi? İsveç son maçında galip gelebilecek mi?

Futbol 1 Yorum

Keflavik – Valur İddaa Tahminleri (303)

1 Temmuz 2018 tarihli Keflavik – Valur karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Keflavik ilk galibiyetini alabilecek mi? Valur zirvedeki yerini koruyabilecek mi?

Futbol 2 Yorum

Nest Sotra – Kongsvinger İddaa Tahminleri (300)

1 Temmuz 2018 tarihli Nest Sotra – Kongsvinger karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Nest Sotra kendi evinde galip gelebilecek mi? Kongsvinger çıkışını sürdürebilecek mi?

Futbol 1 Yorum

Sandefjord – Rosenborg İddaa Tahminleri (293)

1 Temmuz 2018 tarihli Sandefjord – Rosenborg karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Sandefjord evinde ilk galibiyetini alabilecek mi? Rosenborg şampiyonluk yarışına devam edebilecek mi?

Futbol 3 Yorum

İspanya – Rusya İddaa Tahminleri (153)

1 Temmuz 2018 tarihli İspanya – Rusya karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. İspanya çeyrek finale kalabilecek mi? Rusya kendi seyircisi önünde bir üst tura çıkabilecek mi?

İddaa Kuponları 2 Yorum

29 Haziran 2018 | İddaa Kuponu ve Bülten Analizi

29 Haziran 2018 tarihli Günün İddaa Kuponu ve Bülten Analizi yayınlandı. Belarus Premier Ligi ‘nden İrlanda Premier Ligi ‘ne, Amerika Major Ligi ‘nden Dünya Basketbol Şampiyonası Avrupa Elemeleri ‘ne kadar banko ve sürpriz iddaa tahminleri bu kuponda!.

Basketbol 2 Yorum

Belçika – Rusya İddaa Tahminleri (828)

29 Haziran 2018 tarihli Belçika – Rusya basket karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Belçika ilk galibiyetini alabilecek mi? Rusya liderlik şansını devam ettirebilecek mi?

Futbol 1 Yorum

Minnesota United – FC Dallas İddaa Tahminleri (223)

29 Haziran 2018 tarihli Minnesota United – FC Dallas karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Minnesota United kendi evinde galip gelebilecek mi? FC Dallas zirve yarışına dahil olabilecek mi?

Futbol 2 Yorum

Bohemians – St Patricks İddaa Tahminleri (208)

29 Haziran 2018 tarihli Bohemians – St Patricks karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Bohemians orta sıralara yükselebilecek mi? St Patricks tekrardan çıkışa geçebilecek mi?