Brescia – Salernitana İddaa Tahminleri (615)

Brescia – Salernitana İddaa Tahminleri (615)

! ÜCRETSİZ ! 22 Nisan 2019 tarihli Brescia – Salernitana karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Brescia liderliğini koruyabilecek mi? Salernitana alt sıralardan daha da uzaklaşabilecek mi?

Brescia – Salernitana Maçının Takım Analizi

Brescia: İtalya Serie B ‘de 60 Puan ile 1. sırada bulunuyor ve geride kalan 31 haftada 16 galibiyet 12 beraberlik 3 mağlubiyet elde ettiler. Aslında ligi çoktan koparmaları gerekiyorlardı ancak çok şanssız beraberliklere imza attılar, buna rağmen liderlikleri sürüyor. Yine de hem şampiyonluğu hem de Serie A umutlarını devam ettirmek adına bu tip maçları kazanmak zorundalar.

Salernitana: İtalya Serie B ‘de 38 Puan ile 13. sırada yer alıyor ve geride kalan 31 haftada 10 galibiyet 8 beraberlik 13 mağlubiyet aldılar. Geçtiğimiz hafta çok ama çok önemli bir 3 Puan aldılar ama tehlike henüz geçmiş değil. Hem düşme potasından daha da uzaklaşmak, hem de bir nebze de olsa Play-Off şansını sürdürebilecek için kazanmak istiyorlar.

Brescia – Salernitana Maçının Banko ve Sürpriz İddaa Tahminleri

Banko Maç Tahmini: MS1 – Sürpriz Maç Tahmini: —


* Bugüne kadar yayınlanan 12105 iddaa tahmininde %86.3 başarı sağlanmıştır.
! GÜNÜN DİĞER TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN !


Başarı Grafiği
önceki 22 Nisan 2019 | İY / MS İddaa Kuponu
sonraki Mjondalen - Tromso İddaa Tahminleri (620)

Neden Biz?

TAHMİNİZM
Tahminizm Uzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.