Brondby – Sonderjyske İddaa Maç Tahmini (02-06-2020)

Brondby – Sonderjyske İddaa Maç Tahmini (02-06-2020)

! ÜCRETSİZ ! 2 Haziran 2020 tarihli Brondby – Sonderjyske karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Brondby yükselişini sürdürebilecek mi? Sonderjyske zorlu maçtan galibiyetle ayrılabilecek mi? Brondby – Sonderjyske Danimarka Süper Lig maçı kaç kaç biter? Kim kazanır? Maç tahmini ne olur? Karşılıklı Gol olur mu? ÜST biter mi? Brondby kazanır mı? Sonderjyske kazanır mı?

Brondby – Sonderjyske Maç Analizi: Uzmanlar Ne Diyor?

+

Brondby bu sezon oynadığı iki Sonderjyske karşılaşmasını da kaybetti. Son 6 dış saha maçını kaybetmiş olmaları ise en büyük handikapları. Brondby cephesi, pandemi öncesinde oturttuğu 3-5-2 sistemi ve ideal kadrosuyla iyi bir grafik yakalmıştı. Her ne kadar sonuç noktasında aman aman bir istikrarları olmasa da, devre arasında takımdan ayrılan çok önemli isimler düşünüldüğünde bu durum kabul edilebilir diyebiliriz. Kaldı ki bu ayrılıklar sonrası hiçbir takviye yapılmayan kadrodan gayet iyi bir ekip çıkardı ortaya Frederiksen. Burada Sonderjyske cephesi için olumsuz olan noktalardan bir diğeri de, pandemi süresince takımdaki oyuncuların ülkelerine dönmesi ve bir arada çalışma fırsatlarının epey az olması. Brondby’de bu durum neredeyse tam tersiydi. Brondby’nin muhteşem taraftar desteğinden yoksun olması önemli bir handikap kabul ediyorum ama hem oturmuş oyun düzenlerinin, hem de ilk 6 hedeflerinin baskın olacağı düşüncesindeyim. Favorim ev sahibi.

+

Lige pandemi arası verilmeden önce çok da formda ilerlemeyen Brondby, hazırlık maçlarında da çok iyi bir görüntü sergilememesine rağmen pandemi öncesindeki durumundan daha iyi gözüküyor. Deplasman ekibi ise rakibinin birkaç gömlek altında bir takım ve Brondby için büyük bir şans.

Brondby – Sonderjyske Maç Tahmini: Banko ve Sürpriz İddaa Tahminleri

Banko Maç Tahmini: IY ÜST 0.5 – Sürpriz Maç Tahmini: EV GOL: ÜST 1.5


Başarı Grafiği

önceki 1 Haziran 2020 | Banko İddaa Kuponu
sonraki Pribram - Slavia Prag İddaa Maç Tahmini (02-06-2020)

Neden Biz?

TAHMİNİZM
TahminizmUzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.