Bulgaristan – İngiltere İddaa Maç Tahmini (14-10-2019)

Bulgaristan – İngiltere İddaa Maç Tahmini (14-10-2019)

14 Ekim 2019 tarihli Bulgaristan – İngiltere karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Bulgaristan seyircisi önünde galibiyetle tanışabilecek mi? İngiltere grup liderliğini koruyabilecek mi? Bulgaristan – İngiltere maçı kaç kaç biter? Kim kazanır? Maç tahmini ne olur? Karşılıklı Gol olur mu? ÜST biter mi? Bulgaristan kazanır mı? İngiltere kazanır mı?

Bulgaristan – İngiltere Maç Analizi: Uzmanlar Ne Diyor?

+

Kosova ve Çek Cumhuriyeti maçlarında kalesinde toplamda 5 gol gören İngiltere’nin savunması güven vermedi. Grupta oynadığı 6 maçta galibiyet alamayan Bulgaristan için çok önemli bir prestij maçı olacak. İngiltere kazanıp işini şansa bırakmak istemeyecek, bu nedenle maçı son derece ciddiye alacaklardır. Bulgaristan ise hiç değilse galip gelebilmek adına seyircisi önünde direnç göstermeye çalışacaktır. Analizin devamı ve maç tahminlerini görmek için üye olmanız gerekmektedir.

+

İngiltere son dönemde kötü savunma yapıyor. Kosova’yı 5-3 yenmişlerdi. Son maçta ise Çekya’ya 2-1 kaybettiler. Bu durum Bulgaristan tarafında oyuncuları ateşleyecektir, hiç değilse 1 galibiyet alabilmek adına hiç değilse bunu İngiltere karşısında yapmak için terlerinin son damlasına kadar efor sarf edeceklerdir. Düşük oranından ötürü taraf bahsi yerine gol bahisleri tercih edilebilir. Analizin devamı ve maç tahminlerini görmek için üye olmanız gerekmektedir.

Bulgaristan – İngiltere Maç Tahmini: Banko ve Sürpriz İddaa Tahminleri

! Bu Kısmı Sadece Üyeler Görebilir !

Bu içeriği görmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir.
Zaten üyeliğiniz var ise lütfen Giriş Yapın ya da Yeni Üyelik Oluşturun.


* Bugüne kadar yayınlanan 12105 iddaa tahmininde %86.3 başarı sağlanmıştır.
! GÜNÜN DİĞER TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN !


Başarı Grafiği
önceki Kosova - Karadağ İddaa Maç Tahmini (14-10-2019)
sonraki Fransa - Türkiye İddaa Maç Tahmini (14-10-2019)

Neden Biz?

TAHMİNİZM
Tahminizm Uzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.