Cleveland Cavaliers – Boston Celtics İddaa Tahminleri (821)

Cleveland Cavaliers – Boston Celtics İddaa Tahminleri (821)

19 Mayıs 2018 tarihli Cleveland Cavaliers – Boston Celtics basket karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Cleveland Cavaliers saha avantajını kullanabilecek mi? Boston Celtics galibiyet serisine devam mı edecek? Bu maçın iddaa tahminleri ne olur?

* Cleveland Cavaliers – Boston Celtics basketbol maçının iddaa tahminleri analizimizin sonunda yer almaktadır.

Cleveland Cavaliers – Boston Celtics Basket Maçı Hangi Kanalda? Saat Kaçta?

821 No ‘lu Amerikan Basketbol Ligi Doğu Konferansı Play-Off Finali 3. karşılaşmasında Cleveland Cavaliers kendi evinde Boston Celtics ‘i konuk ediyor. Türkiye saati ile 03:30 ‘da başlayacak zorlu mücadele S Sport kanalından canlı olarak yayınlanacak. Bu maçın başlamasına [fergcorp_cdt_single date=”20 May 2018 03:30:00 EEST”] kaldı!

Cleveland Cavaliers – Boston Celtics Basketbol Maçının Takım Analizi

Cleveland Cavaliers: NBA ‘de normal sezonu 6. sırada bitirmesine rağmen önce Indiana Pacers ‘ı, ardından Toronto Raptors ‘ı eleyerek adını Finale yazdırdı. Bu maçlarda LeBron James harikalar çıkardı ve takımını tek başına Final ‘e taşıdı. Ancak Boston Celtics ‘e karşı ilk 2 maçta gerekli yardım gelmeyince, 2 maçta da sahadan mağlubiyetle ayrıldılar. Şimdi kendi seyircisi önünde Boston Celtics ‘i konuk ediyorlar ve tek hedefleri hem ilk galibiyetlerini almak, hem de morallerini tekrardan bir üst seviyeye çıkarmak.

Boston Celtics: NBA ‘de normal sezonu 4. sırada bitirdi ve önce Milwaukee Bucks ‘u, hemen ardından ise Philadelphia 76ers ‘ı eleyerek Final ‘e kadar geldi. İlk 2 maçta ise rakibini yenmeyi başardı, hatta sezon başından beri LeBron James ‘i en iyi savunan takım olarak da dikkat çektiler. Adeta göz açtırmadılar diyebiliriz. Şimdi deplasmanda sahaya çıkacaklar ve tek hedefleri galip gelerek Doğu Konferansı ‘ndan lider olarak çıkmak.

Cleveland Cavaliers – Boston Celtics Basket Maçının Rekabet Analizi

Son 10 karşılaşmada Cleveland Cavaliers ‘in 6 galibiyeti, 4 ‘de mağlubiyeti bulunuyor. Ev sahibi bu sahada son yenilgisini yaklaşık 1 sene önce aldı, ardından çıktığı 2 maçtan da galibiyetle ayrılmasını bildi.

Oran Analizi: Cleveland Cavaliers – Boston Celtics Basketbol Maçının İddaa Oranları

İddaa risk yönetimi Cleveland Cavaliers galibiyetine handikapsız 1,25 oran vermiş, ayrıca handikaplı galibiyet için Boston Celtics ‘e 6,5 vermiş. Sayı baremi ise 205,5 sınırında tutulmuş. Bu oranlar düşük farklarla Cleveland Cavaliers galibiyeti beklendiği şeklinde yorumlanabilir.

Cleveland Cavaliers – Boston Celtics Basket Maçının İddaa Tahminleri Ne Olur?

[sociallocker]

“Banko: MS1 – Muhtemel Banko: —“

[/sociallocker]


önceki Başakşehir - Kasımpaşa İddaa Tahminleri (253)
sonraki 19 Mayıs 2018 | İddaa Kuponu ve Bülten Analizi

Neden Biz?

TAHMİNİZM
Tahminizm Uzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.


2 Yorum

  1. canavar74
    19 Mayıs 2018 Cevap Ver

    boston ne kadar iyi bi ekip olduğunu ilk 2 maçta gösterdi, bence aynı şekilde de devam edecektir

  2. ensar26
    19 Mayıs 2018 Cevap Ver

    lebron varsa, sorun yok demektir 😉 ben 1 oynıcam

Sayfa1

Yorum Yap