Dynamo Dresden – Köln İddaa Tahminleri (386)

Dynamo Dresden – Köln İddaa Tahminleri (386)

! ÜCRETSİZ ! 21 Nisan 2019 tarihli Dynamo Dresden – Köln karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Dynamo Dresden lige iyice tutunabilecek mi? Köln liderliğini büyük ölçüde garantileyebilecek mi?

Dynamo Dresden – Köln Maçının Takım Analizi

Dynamo Dresden: Bundesliga 2. Ligi ‘nde 33 Puan ile 14. sırada yer alıyor ve geride kalan 29 haftada 8 galibiyet 9 beraberlik 12 mağlubiyet aldılar. Sezonun ilk yarısında Köln ‘e karşı deplasmanda 8-1 mağlup olmuşlardır ancak o zamanlar çok kötü durumdaydılar. Son haftalarda toparlanır gibi olsalar da, üst üste verilen defans eksikleri en sonunda Sandhausen ‘a 3-1 kaybetmelerine neden oldu. Sakatlıklar sürüyor ve gol yollarında da çok etkili oldukları söylenemez. Yine de kendi seyircisi önünde 8-1 ‘e karşı psikolojik olarak reaksiyon göstermek isteyeceklerdir.

Köln: Bundesliga 2. Ligi ‘nde 59 Puan ile lider durumda ve geride kalan 29 haftada 18 galibiyet 5 beraberlik 6 mağlubiyet elde ettiler. Her ne kadar şampiyonluğun en büyük adayı konumunda bile olsalar, kendilerinden çok daha büyük farklar bekleniyordu. Yine de bu maçı kazanmaları halinde büyük ölçüde Bundesliga ‘ya yükselmeye hak kazancaklar.

Dynamo Dresden – Köln Maçının Banko ve Sürpriz İddaa Tahminleri

Banko Maç Tahmini: ÜST 2.5 – Sürpriz Maç Tahmini: —
Taraf bahsinin oldukça riskli olduğunu belirtmek isteriz, bu nedenle her ne kadar çok ciddi bir Köln bahsi dünyada dönse de bunun yerine ÜST 2.5 tahminini tavsiye ediyoruz.


önceki 21 Nisan 2019 | İY / MS İddaa Kuponu
sonraki St Polten - Salzburg İddaa Tahminleri (397)

Neden Biz?

TAHMİNİZM
Tahminizm Uzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.