En Güvenilir İddaa Tahmin Siteleri (Kanıtlanmış)

En Güvenilir İddaa Tahmin Siteleri (Kanıtlanmış)

İçinde bulunduğumuz tahmin sektörünün sorunlarını en az sizin kadar iyi biliyoruz, işte bu nedenle çok uzun araştırmalar neticesinde dünyanın en güvenilir tahmin sitelerini sizler için derledik. Peki kim bu siteler? Nasıl güvenebiliriz? Tahminleri gerçekten tutuyor mu? Bu ve buna benzer güvenilir iddaa tahminleri siteleri hakkında tüm sorularınızın cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Başlamadan önce..

Özellikle Türkiye pazarında birbirinin kopyası çok fazla site olduğu ve bu sitelerin hemen hemen tamamı da dolandırma mantığı ile çalıştığı için daha çok yabancı tahmin sitelerini ele almak istedik. Tabi ki gözden kaçırdıklarımız ya da eksik bilgi verdiğimiz noktalar olacaktır ama 2 haftaya yakındır bu yazıyı hazırlamaya çalışıyoruz, bu nedenle her anlamda en iyi tahmin sitelerini seçmeye çok büyük özen gösterdiğimizi ayrıca belirtmek isteriz.Betadvisor.com Güvenilir mi?

Bünyesinde bulundurduğu onlarca branş ve yüzlerce tahminci ile sektörün belkide en işlek caddesi diyebiliriz. Her tahmincinin kendine özel aylık fiyatı bulunmaktadır, bu da sitenin darphane gibi çalışmasına neden olmaktadır. Gerçek zamanlı istatistikler ve anlık takip sisteminin ileri düzeyde olması da onları yine 1 adım öne taşıyan özelliklerden bir tanesi.

OLBG.com Güvenilir mi?

En az Bet Advisor kadar ismi duyulan bir diğer tahmin sitesi OLBG ‘dir. Sadece futbol değil, at yarışlarına kadar bir çok tahmin bilgisi sunmaktadır. Her ne kadar ücretsiz gibi gözükse de, sitenin bazı kısımlarının ücreti olması dikkatimizden kaçmıyor. Son derece basit ve anlaşılır ara yüzü ile şu anda bulunduğu yeri hak ettiklerini söyleyebiliriz.

Bettingtips1x2.com Güvenilir mi?

Site üzerinde çok fazla bilgi olmamasına rağmen, senelerdir kesintisiz hizmet veren tahmin sitelerinden bir tanesi. Günlük 10$ ya da haftalık 25$ karşılığında tahminleri görebiliyorsunuz. Aynı Bet Advisor ‘da olduğu gibi genel üyelik yerine, tahminciye özel üyelik oluşturuyorsunuz. Bu da açıkçası astarı yüzünden pahalıya gelmiş oluyor.

Superbettips.com Güvenilir mi?

Diğer saydığımız sitelere nazaran tanınırlık oranı daha düşük olsa da, bölgesel anlamda hakkında çok fazla olumlu yorum bulunuyor. Premium, VIP, VVIP gibi üyelik seçenekleri bulunuyor ve fiyatı 50TL ‘den 500TL ‘ye kadar çıkıyor. Yaptığımız denemelerde sözünü ettikleri %90 ‘lık başarı oranı yakalanmamış olsa da, kupon yerine tahmin bazlı baktığımızda iyi bir kaynak olduğunu belirtmek isteriz.

Son olarak..

Tahminizm.com Güvenilir mi?

Bildiğiniz üzere bugüne kadar yazdığımız onlarca blog yazısında bir kez olsun, kendimizle alakalı bir cümleye yer vermedik. Bunun nedeni ise bilginin kaynağının tarafsız olması gerektiğine inandığımız içindir. Bu yazımızda ise tahmin siteleri arasında kendimize de yer vermek istedik, çünkü 1 yıl gibi kısa bir sürede tahmin sektöründe devrim yaratmayı başardık. Peki ne mi yaptık?

 • Yüzlerce kupon, binlerce iddaa tahmini paylaştık ve bu paylaşımlarda %90 ‘ları bulan başarı oranı yakaladık.
 • Alexa ‘da 7K ‘lara kadar yükselerek, tahmin siteleri arasında zirveye oturduk.
 • %100 AMP uyumlu sitemizle arama motorlarının en iyi dostu olduk.
 • Responsive tasarımımızla mobil uygulamaya gerek kalmadan, mobil uygulama hazzı yarattık.
 • 24 saat canlı destek vererek, rakiplerimizi her anlamda gölgede bıraktık.
 • Kısaca güvenini kazandığımız binlerce üyeye iyi bir ortak olduk. Siz de tek bir üyelikle ortaklarımızdan biri olabilir ve sitemizi sınırsız bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca “En Güvenilir İddaa Tahmin Siteleri (Kanıtlanmış)” başlıklı yazımızı yararlı bulduysanız, size kazanç getirecek diğer blog yazılarımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz.

 • Yeni İddaa ‘da Neler Olacak? İhale Ne Gibi Yenilikler Getirecek?
 • Az Bilinen İddaa Kuralları
 • İddaa Oynayarak Zengin Olmak (Okumadan Geçme)
 • Sürpriz Maçlar Nasıl Bulunur? (Sakın Kaçırma)


 • önceki 14 Temmuz 2019 | Sürpriz İddaa Kuponu
  sonraki Hobro - AGF Aarhus İddaa Maç Tahmini (334)

  Neden Biz?

  TAHMİNİZM
  Tahminizm Uzman

  Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.


  53 Yorum

  1. cihangir61
   4 Temmuz 2021 Cevap Ver

   döviz kuru bu noktalara gelmişken vallahi da billahi de tahminizm den başkası yalan dostlar

  Sayfa« 1...«23456

  Yorum Yap