Fransa – Arnavutluk İddaa Maç Tahmini (07-09-2019)

Fransa – Arnavutluk İddaa Maç Tahmini (07-09-2019)

7 Eylül 2019 tarihli Fransa – Arnavutluk karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Fransa kendi evinde galibiyete uzanabilecek mi? Arnavutluk gruptan çıkma adına bir atak yapabilecek mi? Fransa – Arnavutluk maçı kaç kaç biter? Kim kazanır? Maç tahmini ne olur? Karşılıklı Gol olur mu? ÜST biter mi? Fransa kazanır mı? Arnavutluk kazanır mı?

Fransa – Arnavutluk Maç Analizi: Uzmanlar Ne Diyor?

+

H Grubunda inanılmaz bir çekiş yaşanıyor. Fransa, İzlanda ve Milli Takımımız 9 Puan ile ilk sırayı paylaşıyor. Bu tip maçlar ise averaj yükseltme olarak görülüyor, bu nedenle Fransa oldukça fazla asılacaktır bu maça. Çünkü ikili averajlarda eşitlik sağlanırsa, genel averaj devreye girecek. Bu da özellikle 3 takım için çok önemli. Analizin devamı ve maç tahminlerini görmek için üye olmanız gerekmektedir.

+

Tek mağlubiyetini temsilcimiz karşısında alan Fransa averajla grup liderliğine yerleşti. Hemen ardından gelen A Milli Futbol Takımımız ise Andorra karşısında averaj avantajını yakalamanın peşinde olacak. Fransa için kolay bir maç olacak olsa da, Arnavutluk ‘un hala gruptan çıkma en kötü Play-Off şansı yakalama ihtimali maçı daha ciddiye almalarını sağlayacaktır. Analizin devamı ve maç tahminlerini görmek için üye olmanız gerekmektedir.

Fransa – Arnavutluk Maç Tahmini: Banko ve Sürpriz İddaa Tahminleri

! Bu Kısmı Sadece Üyeler Görebilir !

Bu içeriği görmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir.
Zaten üyeliğiniz var ise lütfen Giriş Yapın ya da Yeni Üyelik Oluşturun.


* Bugüne kadar yayınlanan 11617 iddaa tahmininde %86.6 başarı sağlanmıştır.
! GÜNÜN DİĞER TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN !


Başarı Grafiği
önceki Türkiye - Andorra İddaa Maç Tahmini (07-09-2019)
sonraki 7 Eylül 2019 | Banko İddaa Kuponu

Neden Biz?

TAHMİNİZM
Tahminizm Uzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.