Golden State Warriors – Houston Rockets İddaa Tahminleri (646)

Golden State Warriors – Houston Rockets İddaa Tahminleri (646)

22 Mayıs 2018 tarihli Golden State Warriors – Houston Rockets basket karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Golden State Warriors ev avantajını iyi kullanabilecek mi? Houston Rockets seride durumu eşitleyebilecek mi? Bu maçın iddaa tahminleri ne olur?

* Golden State Warriors – Houston Rockets basketbol maçının iddaa tahminleri analizimizin sonunda yer almaktadır.

Golden State Warriors – Houston Rockets Basket Maçı Hangi Kanalda? Saat Kaçta?

646 No ‘lu Amerikan Basketbol Ligi Batı Konferansı Play-Off Final karşılaşmasında Golden State Warriors ve Houston Rockets tarafsız sahada karşı karşıya geliyor. Türkiye saati ile 04:00 ‘da başlayacak zorlu mücadele S Sport kanalından canlı olarak yayınlanacak. Bu maçın başlamasına [fergcorp_cdt_single date=”23 May 2018 04:00:00 EEST”] kaldı!

Golden State Warriors – Houston Rockets Basketbol Maçının Takım Analizi

Golden State Warriors: Amerikan Basketbol Ligi Batı Konferansı Finali ‘nde ellerine çok büyük bir avantaj var. Çünkü serinin ilk maçında deplasmanda kazanmasını bildiler. Bu maçı da kazanmaları halinde geriye 3 maç kalacak ve alacakları tek galibiyet bile Batı Konferansını lider bitirmelerini sağlayacak.

Houston Rockets: Serinin ilk maçında adeta bozguna uğrayan Houston Rockets ‘da işler hiç iyi gitmiyor. Her ne kadar 2. maçı farklı kazanmasını bilseler de, iş deplasmana gelince rakibinden 41 sayı fark yedi. Seriyi eşitlemek adına mutlak kazanmaları gerekiyor, bunun için de normalin çok üstünde bir performans ortaya koymalılar.

Golden State Warriors – Houston Rockets Basket Maçının Rekabet Analizi

Son 10 karşılaşmada Golden State Warriors ‘un 6 galibiyeti, 3 ‘de mağlubiyeti bulunuyor. Ayrıca 1 karşılaşmanın normal süresi de berabere tamamlandı. Seri dışında bu sahada oynanılan son karşılaşmayı Houston Rockets 122-121 kazanmasını bilmişti.

Oran Analizi: Golden State Warriors – Houston Rockets Basketbol Maçının İddaa Oranları

İddaa risk yönetimi 1,15 oranıyla handikapsız Golden State Warriors galibiyetini adeta cepte görüyor. Handikaplı galibiyet için ise Houston Rockets ‘a 8,5 vermiş. Toplam sayı baremi ise 223,5 ‘da tutulmuş. Bu oranlar farklı Golden State Warriors galibiyetleri beklendiği şeklinde yorumlanabilir. Ancak;

Golden State Warriors – Houston Rockets Basket Maçının İddaa Tahminleri Ne Olur?

[sociallocker]

“Banko: MS1 – Muhtemel Banko: ÜST”

[/sociallocker]


önceki Fortaleza - Criciuma İddaa Tahminleri (431)
sonraki 22 Mayıs 2018 | İddaa Kuponu ve Bülten Analizi

Neden Biz?

TAHMİNİZM
Tahminizm Uzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.


2 Yorum

  1. rabbit61
    22 Mayıs 2018 Cevap Ver

    bu defa golden a houston da eşlik eder, üst çok rahat olur gibime geliyor

Sayfa1

Yorum Yap