Göteborg – Malmö İddaa Tahminleri (523)

Göteborg – Malmö İddaa Tahminleri (523)

! ÜCRETSİZ ! 16 Mayıs 2019 tarihli Göteborg – Malmö karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Göteborg kendi evinde 4 ‘te 4 yapabilecek mi? Malmö liderliğini koruyabilecek mi?

Göteborg – Malmö Maçının Takım Analizi

Göteborg: İsveç Allsvenskan Ligi ‘nde 16 Puan ile 5. sırada yer alıyor ve geride kalan 8 haftada 5 galibiyet 1 beraberlik 2 mağlubiyet elde ettiler. Kendi evinde ise çıktığı 3 maçın tamamını kazandı ve bu maçlarda sadece 1 gol yedi. 5. sırada olsalar da, liderin sadece 1 Puan gerisindeler. Bu maçı kazanmaları halinde liderlik potasında büyük avantaj elde etmiş olacaklar. Ligin daha başı olsa da, bu tip direk şampiyonluk adayları arasında oynanılan maçların önemi büyük olur, bu nedenle kazanmak için sahaya çıkacaklardır.

Malmö: İsveç Allsvenskan Ligi ‘nde 17 Puan ile 1. sırada bulunuyor ve geride kalan 8 haftada 5 galibiyet 2 beraberlik 1 mağlubiyet alırken, deplasmanda ise çıktığı 4 maçta 2 galibiyet 1 beraberlik 1 mağlubiyet aldılar ve bu maçlarda sadece 5 gol atabildiler. Geçmişi 40 yıla dayanan bu derbide son 10 yılda bu sahada mağlup olmuyorlar, bunun verdiği öz güven ile sahada olacaklar.

Göteborg – Malmö Maçının Banko ve Sürpriz İddaa Tahminleri

Banko Maç Tahmini: KG VAR – Sürpriz Maç Tahmini: —


* Bugüne kadar yayınlanan 12105 iddaa tahmininde %86.3 başarı sağlanmıştır.
! GÜNÜN DİĞER TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN !


Başarı Grafiği
önceki 16 Mayıs 2019 | Sürpriz İddaa Kuponu
sonraki Dalkurd - Brage İddaa Tahminleri (525)

Neden Biz?

TAHMİNİZM
Tahminizm Uzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.