Gürcistan – İrlanda İddaa Maç Tahmini (12-10-2019)

Gürcistan – İrlanda İddaa Maç Tahmini (12-10-2019)

! ÜCRETSİZ ! 12 Ekim 2019 tarihli Gürcistan – İrlanda karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Gürcistan gruptan çıkma iddiasını sürdürebilecek mi? İrlanda liderliğini koruyabilecek mi? Gürcistan – İrlanda maçı kaç kaç biter? Kim kazanır? Maç tahmini ne olur? Karşılıklı Gol olur mu? ÜST biter mi? Gürcistan kazanır mı? İrlanda kazanır mı?

Gürcistan – İrlanda Maç Analizi: Uzmanlar Ne Diyor?

+

Grupta sadece güçsüz rakibi Cebelitarık önünde galibiyet alan Gürcistan güçlü rakipleri karşısında maç kazanma başarısı gösteremiyor. Takım olarak savunmada büyük hatalar yapan ev sahibi ekip kalesinde kolayca goller görüyor. Bu karşılaşmada taraftarının önünde işleri hiçte kolay görünmüyor. İrlanda ise kontrollü futboluyla grupta lider olarak yoluna devam ediyor. Özellikle rakiplerine karşı üstün bir futbol sergileyip oyunun üstünlüğünü elinde tutan konuk ekip mutlaka bu karşılaşmada üstün bir futbolla başlangıç yapıp güçsüz rakibini yenmeyi başaracaktır.

+

5 maçta 11 puanla lider durumda bulunan İrlanda, İsviçre ile Danimarka’nın karşı karşıya geleceği gün Gürcistan’ı mağlup ettiği taktirde büyük bir avantaj elde edecek. İki ülke, 2003’ten bu yana 9’u resmi olmak üzere 10 maçta karşılaştı ve İrlanda 9 galibiyet, 1 beraberlik elde etti. Oran bu kadar yüksekken İrlanda galibiyeti denenir.

Gürcistan – İrlanda Maç Tahmini: Banko ve Sürpriz İddaa Tahminleri

Banko Maç Tahmini: ÇS X2 – Sürpriz Maç Tahmini: MS2


* Bugüne kadar yayınlanan 11617 iddaa tahmininde %86.6 başarı sağlanmıştır.
! GÜNÜN DİĞER TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN !


Başarı Grafiği
önceki 11 Ekim 2019 | Sürpriz İddaa Kuponu
sonraki Danimarka - İsviçre İddaa Maç Tahmini (12-10-2019)

Neden Biz?

TAHMİNİZM
Tahminizm Uzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.