Hakkımızda

Hakkımızda

Tahminizm.com, İnteraktif çalışma mantığıyla hizmet veren bir tahmin / analiz platformudur. Yayınlanan tüm kupon ve tahminler %100 analize dayalı olmakla birlikte, ele aldığımız karşılaşmalar en küçük noktasına kadar incelenerek sizlere sunulmaktadır. Üstelik bunun için sizden en ufak bir ücret bile talep edilmemektedir.

Günde en az 1 Kupon ve en az 5 Maç Analizi yapılmaktadır. Analizi yapılan karşılaşmalarda Banko ve Sürpriz Tahminler ayrı olarak verilmektedir. Bu sayede istediğiniz tahminleri değerlendirerek hem kupon oranınızı, hem de kazancınızı yükseltebilirsiniz. Paylaşılan kuponlarda ise, en az 4 Maç tahmini bulunmaktadır. Böylelikle MBS ‘den etkilenmeden kuponlarınızı ister direk, isterseniz de sistem yaparak oynayabilirsiniz.

Sitemizde pazartesi günleri haricinde haftanın 6 günü paylaşım yapılmaktadır. Destek birimimiz ise haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ayrıca sormak istediğiniz tüm soruları ister “Bize Ulaşın” sayfamız üzerinden, isterseniz de “0850 302 0 257” telefon hattımız üzerinden bizlere sorabilir, mesai saatleri içerisinde anında yanıt alabilirsiniz.

Yasal Uyarı!
Tahminizm.com sitesinde iddaa, bahis, kumar vb. şans oyunları asla oynatılmaz ve bu konuda teşvik edilmez.

Tahminizm.com ‘da yer alan hiçbir yazı, materyal veya resim izinsiz kopyalanamaz. Tahminizm.com ‘da yer alan herhangi bir bilginin ya da yorumun kaynak belirtilmeden veya izin alınmadan kullanılması telif haklarını düzenleyen 5846 sayılı yasa gereğince suçtur.

Tahminizm.com