Hakkımızda

Hakkımızda


Tahminizm.com, bir VOLE Bilişim iştirakidir. %100 Analize dayalı çalışma mantığıyla hizmet veren Türkiye ‘nin en büyük ve en kapsamlı iddaa tahmin sitesidir. Yayınlanan tüm kupon ve tahminler en küçük noktasına kadar incelenerek sizlere sunulmaktadır.

Günde en az 1 Kupon ve en az 5 Maç Analizi yapılmaktadır. Analizi yapılan karşılaşmalarda Banko ve Sürpriz Tahminler ayrı olarak verilmektedir. Bu sayede istediğiniz tahminleri değerlendirerek hem kupon oranınızı, hem de kazancınızı siz belirleyebilirsiniz. Paylaşılan kuponlarda ise, en az 4 Maç tahmini bulunmaktadır. Böylelikle MBS ‘den etkilenmeden kuponlarınızı ister direk, isterseniz de sistem yaparak oynayabilirsiniz.

Bültende yeterli karşılaşma olduğu takdirde haftanın 7 günü maç analizi, iddaa tahmini ve kupon paylaşımı yapılmaktadır. Ücretsiz olarak açacağınız Standart Üyelik ile günlük olarak yayınlanan 2 adet maç analizini ve 2 adet iddaa tahminini ücretsiz olarak görebilirsiniz. Premium Üyelik ile de hem maç analizleri ve iddaa tahminlerinin tamamını görebilir, hem de yayınlanan iddaa kuponlarını değerlendirebilirsiniz. Her iki üyelikte de üyelik süresi bulunmamaktadır, ister Standart Üyelik ile sitemizi kullanmaya devam edebilir, isterseniz de Premium Üyelik seviyesine hesabınızı yükseltebilirsiniz. Ayrıca “Uzmana Sor” bölümümüz üzerinden merak ettiğiniz maçlar ve oynayacağınız kuponlar hakkında uzmanlarımızdan yardım isteyebilirsiniz.

Aynı şekilde Canlı Destek birimimiz Premium Üyelik sahiplerine haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ayrıca sormak istediğiniz tüm soruları ister “Bize Ulaşın” sayfamız üzerinden, isterseniz de “0850 302 0 257” telefon hattımız üzerinden bizlere sorabilir, mesai saatleri içerisinde anında yanıt alabilirsiniz.

Yasal Uyarı!
Tahminizm.com sitesinde iddaa, bahis, kumar vb. şans oyunları asla oynatılmaz ve bu konuda teşvik edilmez.

Tahminizm.com ‘da yer alan hiçbir yazı, materyal veya resim izinsiz kopyalanamaz. Tahminizm.com ‘da yer alan herhangi bir bilginin ya da yorumun kaynak belirtilmeden veya izin alınmadan kullanılması telif haklarını düzenleyen 5846 sayılı yasa gereğince suçtur.

Tahminizm.com
VOLE Bilişim