İnteraktif Çalışma Mantığı!

İnteraktif Çalışma Mantığı!

Aklınıza gelebilecek her iş dalında verilen emeğin ve harcanılan zamanın bir karşılığı bulunmaktadır. Tahminizm.com ‘u kurarken bu konuda çok fazla git-gel yaşadık ve sonuç olarak “İnteraktif Çalışma Mantığı” adını verdiğimiz benzersiz bir modeli ortaya çıkardık.

Çünkü sektörde bu denli dolandırıcı varken, daha başlamadan 1-0 geriye düşmek istemedik ve bazı ilkeler ortaya koyarak bu işe başladık. Bunların en başında da sağladığımız bu hizmeti %100 Ücretsiz olarak kullanıcılarımıza sunmak vardı ve bunu yaparken bizim de hızlı bir şekilde büyümemizi sağlayacak bir sisteme ihtiyacımız oldu. Uzun uğraşlar ve bu konuda uykusuz geçirdiğimiz sayısız günün ardından “İnteraktif Çalışma Mantığı” çatısı altında hemfikir olduk ve paylaşımlarımızı bu sistem üzerinden devam ettirme kararı aldık.

Peki İnteraktif yani Etkileşimli Çalışma Mantığı Nedir?

Tahminizm.com ‘da sizlere sunduğumuz her türlü analiz, tahmin ve kuponlardan ücretsiz bir şekilde faydalanmanızı sağlayan ve bunu yaparken üyelik bile gerektirmeyen benzersiz bir sistemdir. Facebook, Twitter ve Google+ gibi önde gelen sosyal medya hesaplarınız üzerinden yapacağınız tek bir paylaşımla, o güne ait tüm içeriklerimizi ücretsiz olarak görebilirsiniz. Evet kesinlikle yanlış duymadınız! %100 Analize dayalı tahmin ve kuponlarımızı, yine %100 Ücretsiz bir şekilde sizlere sunuyoruz. Üstelik bunu sosyal medya hesaplarınızda yapacağınız tek bir paylaşım sayesinde görmenizi mümkün kılıyoruz.

Yaptığımız Paylaşımları Gizleyebilir miyiz? Ya da Kaldırsak Ne Olur?

Bu konuda size karşı tek bir dayatmamız bulunuyor. O da yaptığınız paylaşımları 24 saat içinde gizlemeniz ya da silmeniz yasaktır. Bunu yapmanız halinde kontrol robotlarımız hesabınızı tespit eder ve sonrasında içeriklerimizi paylaşsanız bile sitemizden faydalanamazsınız. Takdir edersiniz ki; sizden tek bir ücret bile talep etmiyoruz. Öyle ki sektörde aylık, yıllık, maç önü, maç sonu vb. başlıklar altında birçok ödeme talebinde bulunuluyor. İşte biz bu tabuları kırmak adına Tahminizm.com ‘u kurduk. Sizden de tek ricamız; verdiğimiz bu mücadelede yapacağınız paylaşımları hiç değilse 24 saatliğine silmeden ve gizlemeden hesaplarınızda paylaşarak, bizlere destek olmanızdır.

Son olarak..

Bizim adımıza sosyal medya hesapları açarak, sizlerden ödeme talep eden kimseye inanmayınız. Tahminizm.com tamamen ücretsizdir ve konuda sizden hiçbir ad altında ücret talep edilmez. Bu tür taleplerde bulunan hesapları bizlere bildirmenizi önemle rica ediyoruz.

önceki 27 Mayıs 2018 | İddaa Kuponu ve Bülten Analizi
sonraki Helsinki - Seinajoen İddaa Tahminleri (201)

Hakkımızda

TAHMİNİZM
Tahminizm 316 içerik

Tahminizm.com; İnteraktif çalışma mantığıyla hizmet veren bir tahmin / analiz platformudur. Sosyal medya hesaplarınızda yapacağınız tek bir paylaşımla tüm tahmin, analiz ve kuponları ücretsiz bir şekilde görebilirsiniz. Sitemizde her gün en az 4 Futbol, 1 Basketbol maç analizi yapılır ve en az 1 adet İddaa Kuponu paylaşılır.