İtalya – Ermenistan İddaa Maç Tahmini (18-11-2019)

İtalya – Ermenistan İddaa Maç Tahmini (18-11-2019)

18 Kasım 2019 tarihli İtalya – Ermenistan karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. İtalya 10. maçında da galibiyetle ayrılabilecek mi? Ermenistan rakibinin serisini bozabilecek mi? İtalya – Ermenistan maçı kaç kaç biter? Kim kazanır? Maç tahmini ne olur? Karşılıklı Gol olur mu? ÜST biter mi? İtalya kazanır mı? Ermenistan kazanır mı?

İtalya – Ermenistan Maç Analizi: Uzmanlar Ne Diyor?

+

Mancini İtalya ile ABD ile oynanan hazırlık maçı dahil edildiğinde üst üste 10’uncu maçını kazanarak tarihe geçti. Bu tarihi başarının devamını Ermenistan karşısında görmek daha kolay olacak. Bosna karşısında grubu lider tamamlamış rahat bir takımın aksine, mücadeleci bir İtalya izledik. Aynı tempo ve arzuyla Ermenistan karşısında da kazanarak rekor sayısını arttırmak için sahada olacaklar. 2 ve üstü handikaplı İtalya galibiyetine yönelik bahisler almayı mantıklı buluyorum. Analizin devamı ve maç tahminlerini görmek için üye olmanız gerekmektedir.

+

Bosna Hersek deplasmanında zorlanmadan kazanan İtalya, böylece gruptaki dokuz maçının tamamını kazanmış oldu. Son maçta da hedefleri galibiyet olacak. Ev sahibi genel olarak ideal kadrosunu koruyor. Verratti sakatlık sebebiyle kadrodan çıkarılmıştı. Ermenistan ise son maçta Yunanistan’a boyun eğse de genel olarak beklentileri aştı diyebiliriz. Sonraki turnuvalar için umut verdiler. Ancak ne olursa olsun bu maçtaki rakipleriyle aralarında bir kalite farkı var. Analizin devamı ve maç tahminlerini görmek için üye olmanız gerekmektedir.

İtalya – Ermenistan Maç Tahmini: Banko ve Sürpriz İddaa Tahminleri

! Bu Kısmı Sadece Üyeler Görebilir !

Bu içeriği görmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir.
Zaten üyeliğiniz var ise lütfen Giriş Yapın ya da Yeni Üyelik Oluşturun.


Başarı Grafiği

önceki İspanya - Romanya İddaa Maç Tahmini (18-11-2019)
sonraki 18 Kasım 2019 | Banko İddaa Kuponu

Neden Biz?

TAHMİNİZM
TahminizmUzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.