İtalya – Sırbistan İddaa Maç Tahmini (04-09-2019)

İtalya – Sırbistan İddaa Maç Tahmini (04-09-2019)

4 Eylül 2019 tarihli İtalya – Sırbistan basket karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. İtalya güçlü rakibini yenmeyi başarabilecek mi? Sırbistan galibiyet serisini devam ettirebilecek mi? İtalya – Sırbistan maçı kaç kaç biter? Kim kazanır? Maç tahmini ne olur? ÜST biter mi? İtalya kazanır mı? Sırbistan kazanır mı?

İtalya – Sırbistan Basketbol Maç Analizi: Uzmanlar Ne Diyor?

+

D Grubunda 2 galibiyete sahip takımlar; İtalya ve Sırbistan liderlik için parkeye çıkıyor. 2 ekipte Angola ve Filipinler mücadelelerinde özellikle işin hücum kısmında çok iyi göründü. İtalya 2 maç sonunda 100 sayı, Sırbistan ise 115,5 sayı ortalamasına sahip. Sırbistan cephesine baktığımızda özellikle pota altında Milutinov ve Marjanovic 2’lisi ile rakiplerine üstünlük kurma noktasında avantajlı. Ayrıca Bogdanovic gibi bir skorerin varlığını da atlamamak lazım. İtalya ise Sırbistan’dan sonra en iyi hücüm yapan takım. 2 sayılık atışlarda %54.1, 3 sayılık atışlarda ise %44.3 ortalamaları var. Keyifli bir mücadelenin bizleri beklediğini söyleyebiliriz. Analizin devamı ve maç tahminlerini görmek için üye olmanız gerekmektedir.

+

İki takım da Angola ve Filipinler gibi zayıf rakiplere karşı zorlanmadan kazandı. Şimdi liderlik için oynama zamanı. Puanlar bir sonraki gruba da taşınacağı için maçın önemi biraz daha artıyor. Sırbistan kupanın favorisi konumunda ve onların yenilmesi çok zor gözükmüyor. İtalya ile hazırlık turnuvasında da karşılaşmış ve kazanmışlardı. Ancak o gün kadroda sakatlığı nedeniyle oynamayan Datome bu kez oynayacak ve oldukça iyi durumda. Yine de Sırbistan’ın çok daha sert oyunculardan kurulu bir ekip olması, özellikle boyalı alanda Jokic, Bjelica, Marjanovic gibi isimleriyle rakiplerine çok ağır basma olasılıkları, Bogdanovic’in de kupanın MVP ödülüne göz diker görüntüdeki başlangıcı sonucun aynı olacağını düşündürtüyor. Analizin devamı ve maç tahminlerini görmek için üye olmanız gerekmektedir.

İtalya – Sırbistan Basket Maç Tahmini: Banko ve Sürpriz İddaa Tahminleri

! Bu Kısmı Sadece Üyeler Görebilir !

Bu içeriği görmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir.
Zaten üyeliğiniz var ise lütfen Giriş Yapın ya da Yeni Üyelik Oluşturun.


* Bugüne kadar yayınlanan 11617 iddaa tahmininde %86.6 başarı sağlanmıştır.
! GÜNÜN DİĞER TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN !


Başarı Grafiği
önceki 3 Eylül 2019 | Sürpriz İddaa Kuponu
sonraki Brabrand - Fredericia İddaa Maç Tahmini (04-09-2019)

Neden Biz?

TAHMİNİZM
Tahminizm Uzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.