İtalya (U21) – Polonya (U21) İddaa Tahminleri (445)

İtalya (U21) – Polonya (U21) İddaa Tahminleri (445)

19 Haziran 2019 tarihli İtalya (U21) – Polonya (U21) karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. İtalya (U21) yerini sağlamlaştırabilecek mi? Polonya (U21) rakibinden puan alabilecek mi? İtalya (U21) – Polonya (U21) maçı kaç kaç biter? Kim kazanır? Maç tahminleri ne olur?

İtalya (U21) – Polonya (U21) Maç Analizi: Uzmanlar Ne Diyor?

A: İtalya, İspanya karşısında bu turnuvanın en iyi ekiplerinden biri olduğunu gösterdi. Pelllegrini ve Barella, çok formda. Ayrıca Kean ve Chiesa, ileri uçta son derece etkin ve sonuca kolay gidebiliyor. Polonya, kendi liginde kavrulan genç oyunculardan oluşuyor. Belçika karşısında kazanarak kolay bir ekip olmadıklarını gösterdiler. İlk maçlarda iki takımın ortak noktası ofansif oyun oldu. Defansların zayıf, hücumların ise etkili ve yoğun olduğu bir maç bekliyorum.

B: Katar futbolunda Felix Sanchez ile gelişim olduğunu anlatmıştım. Copa America’nın ilk kuponunda son maçta Paraguay’a kalmıştık ama Katar 2-0’dan durumu 2-2’ye getirerek herkesi şaşırttı. Biraz şans biraz da Paraguay’ın 2-0’dan sonra oyunu rölantiyeye alması bu durumda etkiliydi. Kolombiya bu maçı da alıp rahatlamak isteyecektir. Aksi takdirde Arjantin galibiyetinin pek anlamı kalmayabilir.

İtalya (U21) – Polonya (U21) Maçının Banko ve Sürpriz İddaa Tahminleri

! Bu Kısmı Sadece Üyeler Görebilir !

Bu içeriği görmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir.
Zaten üyeliğiniz var ise lütfen Giriş Yapın ya da Yeni Üyelik Oluşturun.


Başarı Grafiği

önceki İspanya (U21) - Belçika (U21) İddaa Tahminleri (439)
sonraki Kolombiya - Katar İddaa Tahminleri (448)

Neden Biz?

TAHMİNİZM
TahminizmUzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.