Köln – Darmstadt İddaa Tahminleri (202)

Köln – Darmstadt İddaa Tahminleri (202)

! ÜCRETSİZ ! 26 Nisan 2019 tarihli Köln – Darmstadt karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Köln kötü gidişine dur diyebilecek mi? Darmstadt güçlü rakibini mağlup edebilecek mi?

Köln – Darmstadt Maçının Takım Analizi

Köln: Almanya Bundesliga 2. Ligi ‘nde 59 Puan ile ilk sırada yer alıyor ve geride kalan 30 haftada 18 galibiyet 5 beraberlik 7 mağlubiyet elde ettiler. En yakın rakibinin 6 puan önünde zirvede bulunuyorlar ve bunun verdiği rahatlıkla son haftalarda gözle görülür bir düşüş yaşadılar. Yine de 3 haftadır galip gelememenin verdiği reaksiyonu bu maçta göstermek ve bu maçta seyircisi önünde kötü gidişata dur demek isteyeceklerdir.

Darmstadt: Almanya Bundesliga 2. Ligi ‘nde 37 Puan ile 12. sırada bulunuyor ve geride kalan 10 galibiyet 7 beraberlik 13 mağlubiyet aldılar. Ligin rahat takımları arasında yer alıyorlar ve bu rahatlığın verdiği güvenle maçlardan daha iyi sonuçlar almaya başladılar. Son haftalara girilirken, taraftarlarına seyir zevki güzel maçlar izletmenin peşindeler. Uzun zamandır sakat olan defansın önemli ismi Marcel Franke ‘nin bu maçta oynaması bekleniyor.

Köln – Darmstadt Maçının Banko ve Sürpriz İddaa Tahminleri

Banko Maç Tahmini: MS1 – Sürpriz Maç Tahmini: IY1


* Bugüne kadar yayınlanan 12092 iddaa tahmininde %86.7 başarı sağlanmıştır.
! GÜNÜN DİĞER TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN !


Başarı Grafiği
önceki 26 Nisan 2019 | İY / MS İddaa Kuponu
sonraki Başakşehir - Göztepe İddaa Tahminleri (101)

Neden Biz?

TAHMİNİZM
Tahminizm Uzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.