Lüksemburg – Sırbistan İddaa Maç Tahmini (10-09-2019)

Lüksemburg – Sırbistan İddaa Maç Tahmini (10-09-2019)

10 Eylül 2019 tarihli Lüksemburg – Sırbistan karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Lüksemburg güçlü rakibinden puan alabiecek mi? Sırbistan günü kayıpsız atlatabilecek mi? Lüksemburg – Sırbistan maçı kaç kaç biter? Kim kazanır? Maç tahmini ne olur? Karşılıklı Gol olur mu? ÜST biter mi? Lüksemburg kazanır mı? Sırbistan kazanır mı?

Lüksemburg – Sırbistan Maç Analizi: Uzmanlar Ne Diyor?

+

Tek galibiyetini grubun ilk maçında Litvanya karşısında alan Lüksemburg ‘da işler iyi gitmiyor. Zaten sınırlı bir kadrosu bulunan takıma bir de eksikler eklenince, bir türlü koordine olamadılar. Hücum hattı yetersiz olduğu için, savunma ağırlıklı sahaya çıkıyorlar. Bu da düşük skorlu maçlar oynamalarına neden oluyor. Sırbistan ‘da ise Ukrayna ve Portekiz ‘e karşı aldıkları ağır yenilgileri haricinde şu anda fena bir noktada değil. En kötü Play-Off koparmak için kalan her maçta ellerinden geleni yapmaları gerekiyor. Analizin devamı ve maç tahminlerini görmek için üye olmanız gerekmektedir.

+

Her iki takımın da gruptan çıkma şansı hemen hemen bulunmuyor. Portekiz maç eksiği ile 5 puanda olmasına rağmen, özellikle bu ikilinin ortaya koydukları vasat futbol, gruplardan ötesini hak etmiyor. Lüksemburg zaten kendi halinde mütevazi bir takım, Sırbistan ise basketbolda ki başarısını bir türü yeşil sahaya yansıtabilmiş değil. Analizin devamı ve maç tahminlerini görmek için üye olmanız gerekmektedir.

Lüksemburg – Sırbistan Maç Tahmini: Banko ve Sürpriz İddaa Tahminleri

! Bu Kısmı Sadece Üyeler Görebilir !

Bu içeriği görmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir.
Zaten üyeliğiniz var ise lütfen Giriş Yapın ya da Yeni Üyelik Oluşturun.


* Bugüne kadar yayınlanan 11617 iddaa tahmininde %86.6 başarı sağlanmıştır.
! GÜNÜN DİĞER TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN !


Başarı Grafiği
önceki Karadağ - Çekya İddaa Maç Tahmini (10-09-2019)
sonraki Litvanya - Portekiz İddaa Maç Tahmini (10-09-2019)

Neden Biz?

TAHMİNİZM
Tahminizm Uzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.