Ödeme Yolları Nelerdir? Nasıl Yapılır?

Ödeme Yolları Nelerdir? Nasıl Yapılır?

Tahminizm.com olarak sitemizin her alanında olduğu gibi, ödeme noktasında da tamamen kullanıcı odaklı bir hizmet veriyoruz. Kredi Kartı ‘ndan Banka ödemelerine, ATM yatırımlarından Papara gönderimlerine kadar birbirinden farklı ödeme seçenekleri bulunuyor.

Detaylara geçmeden önce şunu belirtmek isteriz ki;

Standart Üyelik ile günlük olarak yayınlanan maç analizleri ve iddaa tahminlerinden 2 tanesini ücretsiz olarak görebilirsiniz. Standart Üyelik modelimizde bir ücret söz konusu değildir. Üyeliğini Premium seviyesine taşımak isteyenler ise altta anlattığımız yollar vasıtasıyla ödemelerini yapabilirler.

Kredi Kartı ile Ödeme: Tüm bankaların kredi kartları ve alışverişe açık banka kartlarınızla ödemenizi yapabilirsiniz. Ayrıca İninal gibi online alışveriş kartları yoluyla da satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu ödeme modelinde sitemize kayıtlı e-posta adresinizle, ödeme ekranında sizden istenilen e-posta adresinin birbiriyle aynı olması gerekmektedir. Bu sayede işleminiz anında onaylanır ve üyeliğiniz Premium seviyesine otomatik olarak yükseltilir. Ödeme ekranına hızlı geçiş için tıklayınız.

Havale / EFT / ATM ile Ödeme: Ödemelerinizi ister Havale, ister EFT, isterseniz de ATM ‘den Kartsız İşlem yoluyla yapabilirsiniz. Havale ve EFT ödemelerinde ödemenizin açıklama kısmına Benzersiz Ödeme Kodunuzu yazmanız gerekmektedir. ATM ödemelerinde ise ödemenize ait makbuz numarasını bize iletmeniz yeterli olacaktır. Banka hesap bilgilerimize gitmek için lütfen tıklayınız.

Papara ile Ödeme: Hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin haftanın 7 günü 24 saat Papara üzerinden ödemelerinizi bize gönderebilirsiniz. Özellikle bankaların çalışmadığı ya da resmi tatillerde ödemesini göndermek isteyen kullanıcılarımız bu ödeme yöntemini tercih edebilirler. Papara hesap bilgilerini görmek için tıklayınız.

Premium Üyelik modelimizde bir süre sınırlaması bulunmamaktadır. Bu ödeme sizden tek bir defa alınır ve ardından sitemizi sınırsız ve süresiz bir şekilde kullanmaya başlarsınız.

önceki Üyelik Seçenekleri Nelerdir?
sonraki "Uzmana Sor" Nasıl Kullanılır?

Neden Biz?

TAHMİNİZM
Tahminizm Uzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.