Operario – Bragantino İddaa Maç Tahmini (13-11-2019)

Operario – Bragantino İddaa Maç Tahmini (13-11-2019)

! ÜCRETSİZ ! 13 Kasım 2019 tarihli Operario – Bragantino karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Operario ilk 5 arasına girebilecek mi? Bragantino liderliğini perçinleyebilecek mi? Operario – Bragantino maçı kaç kaç biter? Kim kazanır? Maç tahmini ne olur? Karşılıklı Gol olur mu? ÜST biter mi? Operario kazanır mı? Bragantino kazanır mı?

Operario – Bragantino Maç Analizi: Uzmanlar Ne Diyor?

+

İlk 4 iddiasını devam ettirmek adına Operario kazanmak için sahaya çıkacak! Zirvenin sahibi olan ve bir üst lige yükselmeyi garantileyen Bragantino ise oldukça rahat oynayacaktır. 2 takımında gol bulacağını tahmin ettiğim müsabakada kuponlara önerim karşılıklı gol var bahsi olacaktır. Lider Bragantino’nun son 6 maçının 5’inde karşılıklı gol oldu. Operario’nun ise bu sahada geride kalan son 7 maçının 5’inde gol var bahsinin kazandırdığını belirtelim.

+

Bragantino beklendiği gibi bu lige göre en hazır ve en güçlü kadroyla girip, herhangi bir saha içi ve saha dışı sorunu yaşamadan geçirdiği sezonda 1998’den sonra ilk defa Serie A biletini almaya hak kazandı. Onlar için lig bitmedi, kalan 4 haftada hedef zirveyi sürdürüp; şampiyonluk kupasını kaldırabilmek. Rahat olarak çıktıkları Botafogo maçında bile her hatlarıyla daha üstünlerdi. Eğer bu maçı kazanırlar, ikinci basamaktaki Recife’de Botafogo’yu yenemezse şampiyonluklarını da garantileyecekler. Yine rotasyon yapmaları bekleniyor. İlk 4 iddiasını sürdüren Operario’da savunmaya dönük olarak Alisson, Borges, Fabio ve Gelson gibi önemli eksikler var. 7 haftalık kaybetmeme serilerini Bragantino’ya karşı sürdürmeyi hedefleyecekler ama karşıda da kendine 2020’deki yapılanmada bulmak isteyen bir oyuncu grubu ve şampiyonluğu isteyen rakip var. Karşılıklı goller cazip.

Operario – Bragantino Maç Tahmini: Banko ve Sürpriz İddaa Tahminleri

Banko Maç Tahmini: ÜST 1.5 – Sürpriz Maç Tahmini: TG 2-3


Başarı Grafiği

önceki Criciuma - Londrina İddaa Maç Tahmini (13-11-2019)
sonraki 12 Kasım 2019 | Banko İddaa Kuponu

Neden Biz?

TAHMİNİZM
TahminizmUzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.