Panathinaikos – Real Madrid İddaa Tahminleri (983)

Panathinaikos – Real Madrid İddaa Tahminleri (983)

! ÜCRETSİZ ! 23 Nisan 2019 tarihli Panathinaikos – Real Madrid basket karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Panathinaikos seride durumu 2-1 ‘e getirebilecek? Real Madrid Final-Four ‘a ismini yazdırabilecek mi?

Panathinaikos – Real Madrid Basketbol Maçının Takım Analizi

Panathinaikos: Euroelague – THY Avrupa Ligi ‘nde normal sezonu 16 galibiyet 14 mağlubiyetle 6. sırada tamamladı ve Real Madrid ile eşleşti. İlk maçta rakibini son anda elinden kaçırsa da, ikinci maçta mahkum oynadı ve seride durum 2-0 ‘a geldi. Bugün kazanamadıkları takdirde turnuvaya veda edecekler, sezon içinde bu sahada oynadıkları 15 maçın 11 ‘ini kazanmayı başardılar.

Real Madrid: Euroleague – THY Avrupa Ligi ‘nde normal sezonu 22 galibiyet 8 mağlubiyetle 3. sırada bitirdiler ve Çeyrek Final öncesi takımın yıldızı Llull sakatlanması tüm hesapları ters – düz etti. Buna rağmen kendi evinde 2 maçta da rakibini yenmeyi başardı, bugün ise 3. defa rakibini mağlup ederek adını Final-Four ‘a yazdırmak, bu süreçte de takım olarak dinlenmek istiyorlar. Bunu yapabilecek güçleri var ama Panathinaikos ‘un kapalı oyununa çözüm bulmaları gerekiyor.

Panathinaikos – Real Madrid Basket Maçının Banko ve Sürpriz İddaa Tahminleri

Banko Maç Tahmini: ALT – Sürpriz Maç Tahmini: —


* Bugüne kadar yayınlanan 12061 iddaa tahmininde %86.7 başarı sağlanmıştır.
! GÜNÜN DİĞER TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN !


Başarı Grafiği
önceki Deportivo Alaves - Barcelona İddaa Tahminleri (449)
sonraki 24 Nisan 2019 | Banko İddaa Kuponu

Neden Biz?

TAHMİNİZM
Tahminizm Uzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.