Polonya – Litvanya İddaa Tahminleri (413)

Polonya – Litvanya İddaa Tahminleri (413)

12 Haziran 2018 tarihli Polonya – Litvanya karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Polonya hazırlık maçlarını galibiyetle tamamlayabilecek mi? Litvanya toparlanmayı başarabilecek mi?

* Polonya – Litvanya maçının iddaa tahminleri analizimizin sonunda yer almaktadır.

Polonya – Litvanya Maçı Hangi Kanalda? Saat Kaçta?

413 No ‘lu 2018 Dünya Kupası öncesi son hazırlık karşılaşmasında Polonya kendi evinde Litvanya ‘yı konuk ediyor. Türkiye saati ile 19:00 ‘da başlayacak zorlu mücadele Polonya Sports kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Polonya – Litvanya Maçının Hakem Analizi

* Bu karşılaşmanın geçmiş hakem istatistiklerine henüz ulaşamadık.

Polonya:

Litvanya:

Polonya – Litvanya Maçının Takım Analizi

* Bu karşılaşma 58.145 kişi kapasiteli National Stadium Warsaw Stadı ‘nda oynanacak.

Polonya: 2018 Dünya Kupası öncesi 5 hazırlık maçına çıktı ve bu maçlarda 1 galibiyet 2 beraberlik 2 mağlubiyet elde etti. Uruguay ve Şili ile berabere kalırken, Meksika ve Nijarya ‘ya 1-0 ile boyun eğdi, sadece Güney Kore maçını 3-2 kazanmayı başardılar. Aslında Grup maçlarında başarılı bir performans ortaya koydular, ancak son maçlara baktığımızda bu oyunlarından uzak kaldıklarını söyleyebiliriz.

Litvanya: Tam anlamıyla bir çöküş yaşıyorlar. Gerek Dünya Kupası Elemeleri olsun, gerekse de çıktıkları hazırlık karşılaşmaları olsun bir varlık gösteremediler. Çıktıkları son 15 karşılaşmada sadece Malta ve Ermenistan ‘ı mağlup etmeyi başardılar. 3 maç berabere kalırken geride kalan 10 maçtan ise mağlubiyetle ayrıldılar.

Polonya – Litvanya Maçının Rekabet Analizi

* İki takım daha önce 9 defa karşı karşıya geldi ve bu maçlarda Polonya 4 galibiyet elde ederken, Litvanya sadece 2 galibiyet elde edebildi, 3 maç ise beraberlikle sonuçlandı. Bu sahada oynadıkları son 2 maçta ise Polonya 1 galibiyet 1 beraberlik aldı.

Oyuncu Kritiği: Kim Sakat? Kim Cezalı?

* Bu karşılaşmanın sakat / cezalı bilgilerine henüz ulaşamadık.

Polonya:

Litvanya:

Oran Analizi: Polonya – Litvanya Maçının İddaa Oranları

İddaa risk yönetimi Polonya galibiyetine 1,10 oran vermiş durumda. Ayrıca bu maç için diğer alternatif bahisler ise aktif edilmemiş. Bu durumda tek seçenek Polonya galibiyeti olarak yorumlansa da, bunun bir hazırlık maçı olduğunu ve bu dönemde Polonya ‘nın ciddi kan kaybı yaşadığını unutmayalım. Detaylı analizimize göre bu maçın iddaa tahminleri ise;

Polonya – Litvanya Maçının İddaa Tahminleri Ne Olur?

[sociallocker]

“Banko: MS1 – Muhtemel Banko: —“

[/sociallocker]


önceki Helsinki - Mariehamn İddaa Tahminleri (404)
sonraki Gais - Orgryte İddaa Tahminleri (414)

Neden Biz?

TAHMİNİZM
TahminizmUzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.


1 Yorum

Sayfa1

Yorum Yap