Rochdale – Wycombe İddaa Tahminleri (185)

Rochdale – Wycombe İddaa Tahminleri (185)

19 Nisan 2019 tarihli Rochdale – Wycombe karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Rochdale kendi evinde galip gelebilecek mi? Wycombe çıkışını devam ettirebilecek mi?

Rochdale – Wycombe Maçının Takım Analizi

Rochdale: İngiltere 1. Ligi ‘nde 45 Puan ile 20. sırada yer alıyor ve geride kalan 42 haftada 12 galibiyet 9 beraberlik 21 mağlubiyet aldılar. Düşme potasının sadece 1 Puan üzerinde bulunuyorlar, bu da kalan maçların tamamını çok ciddiye almaları gerektiğini gösteriyor. Son 7 haftada 3 galibiyet 2 beraberlik alarak 11 puan topladılar ama yetmez. Bunun devamını getirmeleri gerekiyor. Bu maç öncesi önemli bir eksiği bulunmuyor, bu da kendileri için ayrıca bir avantaj olacaktır.

Wycombe: İngiltere 1. Ligi ‘nde 47 Puan ile 17. sırada bulunuyor ve geride kalan 42 haftada 12 galibiyet 11 beraberlik 19 mağlubiyet elde ettiler. Aynı Rochdale gibi düşme potasına oldukça yakınlar, bu da takım üzerinde gittikçe daha büyük bir baskı oluşturmaya başladı. Çünkü 15 hafta öncesine kadar gayet iyi konumdaydılar ama ciddi anlamda çöküşe geçtiler ve son 15 haftada sadece 1 galibiyet alabildiler. Bu da onlar için tehlike çanlarının çalmaya başlamasına neden oldu.

Rochdale – Wycombe Maçının Banko ve Sürpriz İddaa Tahminleri

! Bu Kısmı Sadece Üyeler Görebilir !

Bu içeriği görmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir.
Zaten üyeliğiniz var ise lütfen Giriş Yapın ya da Yeni Üyelik Oluşturun.


önceki Leeds United - Wigan Athletic İddaa Tahminleri (174)
sonraki Cheltenham - Oldham İddaa Tahminleri (190)

Neden Biz?

TAHMİNİZM
Tahminizm Uzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.