Silkeborg – Thisted İddaa Tahminleri (448)

Silkeborg – Thisted İddaa Tahminleri (448)

! ÜCRETSİZ ! 7 Mayıs 2019 tarihli Silkeborg – Thisted karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Silkeborg liderliğini sürdürebilecek mi? Thisted düşme hattından çıkabilecek mi?

Silkeborg – Thisted Maçının Takım Analizi

Silkeborg: Danimarka 1. Ligi ‘nde 51 Puan 1. sırada bulunuyor ve geride kalan 29 haftada 15 galibiyet 6 beraberlik 8 mağlubiyet aldılar. Viborg ile çekişmeleri bir yarışın içindeler ve hata yapma opsiyonları bulunmuyor. Kendi evinde, kendi seyircisi önünde güçsüz rakibi karşısına mutlak galibiyet parolasıyla çıkacaklardır.

Thisted: Danimarka 1. Ligi ‘nde 29 Puan ile 11. sırada yer alıyor ve geride kalan 29 haftada 7 galibiyet 8 beraberlik 14 mağlubiyet elde ettiler. Son 13 resmi lig maçında sadece 2 galibiyet alabildiler. Eğer sezon sonunda lige veda etmek istemiyorlarsa, güçlü – güçsüz demeden her rakibe karşı istekli bir oyun ortaya koymak zorundalar.

Silkeborg – Thisted Maçının Banko ve Sürpriz İddaa Tahminleri

Banko Maç Tahmini: MS1 – Sürpriz Maç Tahmini: —


* Bugüne kadar yayınlanan 12105 iddaa tahmininde %86.3 başarı sağlanmıştır.
! GÜNÜN DİĞER TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN !


Başarı Grafiği
önceki Næstved - Roskilde İddaa Tahminleri (443)
sonraki Ajax - Tottenham İddaa Tahminleri (765)

Neden Biz?

TAHMİNİZM
Tahminizm Uzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.