Spor Toto Nedir? Para Nasıl Kazanılır? Taktikleri Nelerdir?

Spor Toto Nedir? Para Nasıl Kazanılır? Taktikleri Nelerdir?

26 Mart 1960 yılından beri yani yaklaşık 60 yıldır hayatımızda olan Spor Toto şans oyunu, 2019-2020 futbol sezonunun start vermesiyle birlikte 52 haftalık yeni serüvenine bu hafta itibariyle başlıyor. Peki Spor Toto nedir? Nasıl oynanır? Kazanma taktikleri nelerdir? Nasıl ikramiye kazanılır? Bu ve buna benzer Spor Toto ile alakalı tüm sorularınızın cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Detaylara geçmeden önce..

At Yarışı ‘ndan sonra Türkiye ‘nin en köklü şans oyunu olan Spor Toto ‘da 52 hafta geride kaldı ve yeni sezonun ilk bülteni sevenleriyle buluştu. Biz de 2019-2020 sezonuyla birlikte haftalık olarak Spor Toto Tahminleri ‘ne sitemizde yer vermeye başlayacağız. Her pazartesi akşamı haftalık bültene ait tahmin ve spor toto kupon paylaşımlarımız sizlerle olacak. Kupon takibini yapmak isteyenler “Spor Toto Tahminleri” başlıklı sayfamızı ziyaret edebilirler. Bunun da bilgisini verdikten sonra yazımıza devam ediyoruz.Spor Toto Nedir? En Az Kaç Bilinirse İkramiye Kazanılır?

Spor Toto haftalık futbol bülteni esas alınarak bültene yerleştirilen 15 maçın sonucunun doğru tahmin edilmesine dayanan bir bahis ve şans oyunudur. Her maç için 3 ayrı tahmin seçeneği bulunur ve ikramiye alınması için en az 12 tahminin doğru bilinmesi gerekmektedir.

Spor Toto Bülteni Ne Zaman Yayınlanıyor? Son Oynanma Saati Ne Zaman?

Her pazartesi günü yeni Spor Toto Bülteni yayınlanır ve bültende yer alan ilk maçın başlama saatine kadar kupon oynanabilir. İlk maçın başlama saatinden sonra ise sistem kapanır ve maçların sonuçlanması beklenir.

Spor Toto Nasıl Oynanır? Taktikleri Nelerdir?

Spor Toto bülteninde yer alan 15 maç için en az 1 ‘er tahminde bulunmalısınız. Bu şekilde oynadığınızda kupon bedeli 50 Kuruştur. Ancak her maç için yapacağınız 2. bir tahmin kupon bedelini 2 katına çıkartır. Bir satırda yapılacak olan 3. bir tahmin ise kapama olarak geçer ve kupon bedelini %50 arttırır.

Örnek: X maçı için ilk tahminimiz 1 olsun, bu şekilde kupon bedelimiz 50 Kuruştur. Bu maça yapılacak 2. bir tahmin kupon bedelini 2 katına yani 1 TL ‘ye çıkartır. Bu maça 3. bir tahminde bulunursak, bu defa 1.5 TL olur. Bu işlemi yapacağınız her maçta kupon bedelini artarak devam eder.

Tek Kuponla Kazanca Gitmek! Spor Toto ‘nun en önemli taktiği budur. Birden fazla kupon yapmak yerine, tek kupon üzerinden kupon bedelini az az arttırarak sonuca gitmek. Bunu yaparken de çok uçuk kupon bedellerine çıkmamak gerektiğini hatırlatalım.

Önce Bankolarını Seç! 15 maç arasında öncelike kesin olarak emin olduğun tahminleri işaretle. Ardından az emin olduklarına geç ve en sona hiç tahmin edemediklerini bırak. Özellikle sona bıraktığın maçlarda çift ya da kapama yapmaktan çekinmeyin. Bu sizi çok basit kayıplardan kurtaracak can yeleği görevi görecektir.

İdeal Kasanı Belirle! Hırsınıza yenik düşmemek adına, kupon bedelinizi önceden karar verdiği miktarlar arasında tutmaya çalışın. Bu sayede kendi kupon stratejiniz kısa zamanda oturacaktır.

Maç Sayısının Fazlalığı Sizi Etkilemesin! Bu 15 maçın 3 güne bölündüğünü unutmayın, yani siz her bülten için 4-5 maçlık bir iddaa kuponu yaparken burada size verilen 3 ayrı güne ait 15 maç tahmini yapmanız isteniyor. Üstelik burada bir maç için birden fazla tahminde bulunabilir, emin olmadığınız karşılaşmaları ise kapama yöntemiyle es geçebilirsiniz.

Spor Toto ‘da En Çok Tercih Edilen Kazanma Yolları

9+3+3 Taktiği! Kupon bedeli 108 TL ‘dir. 9 maç için tek vuruş yapılır, geriye kalan 6 maçın 3 ‘ü çift, 3 ‘ü ise kapama yöntemiyle işaretlenir. Burada asıl risk ilk 9 maçtadır. Bu maçların 5-6 tanesi çerezlik kabul edilirken, geriye kalan 3-4 maç için risk almanız gerekiyor. Spor Toto ‘da en çok tercih edilen taktikdir. Bizim de ara ara Spor Toto kuponlarımızda yer verdiğimiz / vereceğimiz yöntemlerdendir.

10+3+2 Taktiği! Kupon bedeli 36 TL ‘dir. Dilerseniz kapama sayısını 3 ‘e çıkartarak 54 TL olarak da oynayabilirsiniz. Biraz daha risklidir ama özellikle kupon bedelinin düşük olmasından dolayı çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Sitemizde de genellikle bu taktik ile paylaşımlar yaptığımızın / yapacağımızın altını çizmek isteriz.

8+7+0 Taktiği! Kupon bedeli 64 TL ‘dir. Özellikle eskilerin en fazla tercih ettiği oynama taktiğidir. 8 maç direk, geriye kalan 7 maç ise çift işaretleme yapılarak tahmin edilir. Kapama yöntemi kullanılmaz, diğer taktiklere göre daha risklidir ama denk gelme oranı hemen hemen aynıdır.

Cebime Göre Taktiği! Her şans oyununda olduğu gibi Spor Toto ‘da da ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız gerekiyor. Bir hayal uğruna, cebinizde olmayan ya da son kalan paraları yatırmak size sadece daha büyük kayıplar getirecektir. Tabi ki bazen şansınız yaver gider, en olmayacak yerde kazanırsınız ama bu son derece düşük bir ihtimaldir. Bu nedenle cebinin hesabını iyi yaparak oynamanızda fayda var. Bu en başta paranızı cebinizde tutarak, daha oynamadan kazanmanızı sağlayacaktır.

Sitemizde Spor Toto Kuponları Ne Zaman Paylaşılıyor?

2019-2020 sezonuyla birlikte biz de vakit kaybetmiyoruz ve ilk haftadan itibaren sitemizde Spor Toto Tahminlerine yer vermeye başlıyoruz. Gün olarak bülten açısından diğer günlere nazaran daha hafif geçen pazartesi akşamlarını seçtik. Uzmanlarımız önce sizler için 15 maçın analizini yapacak, ardından da tahminlerini sizlerle paylaşacak. Kupon bedelleri olabildiğince düşük tutulacak ancak bazı durumlarda risk almamak adına biraz daha yükselebilir. Her haftaya ait spor toto kuponlarımızı buradan takip edebilirsiniz.

Son olarak “Spor Toto Nedir? Para Nasıl Kazanılır? Taktikleri Nelerdir?” başlıklı yazımızı yararlı bulduysanız, size kazanç getirecek diğer blog yazılarımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz.

 • Hazır Kuponlar ve Ücretsiz İddaa Tahminleri
 • 2019-2020 Sezonunda Bizleri Neler Bekliyor? (Detaylı Sezon Analizi)
 • Yeni İddaa ‘da Neler Olacak? İhale Ne Gibi Yenilikler Getirecek?
 • HMS Nedir? Handikaplı Maç Sonucu Nasıl Oynanır?


 • önceki 12 Ağustos 2019 | İY / MS İddaa Kuponu
  sonraki 1. Hafta | Spor Toto Tahminleri

  Neden Biz?

  TAHMİNİZM
  Tahminizm Uzman

  Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.


  56 Yorum

  1. eneskurt28
   21 Kasım 2021 Cevap Ver

   sayenizde 15 kazananlar oldu benimse maçlara baktığım halde kaçırdığım 15. tam 426 bin aldılar inşallah tekrar yakalarız

  2. mesken05
   28 Ekim 2021 Cevap Ver

   spor toto da A B C D kolonu nedir ? Tüm kolonlara oynayıp 1 tanesinde 15 bilirsek büyük ikramiyeyi almış oluyor muyuz ?

  3. erdihanci34
   29 Temmuz 2021 Cevap Ver

   sayenizde 15 bilmiştik ama o hafta da maalesef az kazanmıştık ama sayısız defa 13-14 yaptık sayenizde

  Sayfa« 1...«23456

  Yorum Yap