Tahminizm Nasıl Çalışır? Farkı Nedir?

Tahminizm Nasıl Çalışır? Farkı Nedir?

Tahmin sektöründe yok yok! Para karşılığı maç satanından tutun da, tek bir kupon için yüzlerce lira isteyenine kadar her türlü yol sizlere kaçırılmayacak bir fırsat gibi sunuluyor. Kimisi bunu kupona, kimisi ise gün ve ay gibi zamana bölüyor. Peki neden?

Bunun nedenini öğrenmek için elimizi biraz taşın altına koymak istedik ve bu işi hakkı ile yaptığını söyleyen birkaç siteyi masaya yatırdık. Maçlar, tahminler, kuponlar hatta üyelikler satın aldık ve üzülerek söylememiz gerekir ki; sözde %100 ‘leri bulan başarı oranlarının yakınından bile geçemediklerini gözlerimizle gördük. “Tuttu” diye gösterilen kuponlar ile verilen kuponların alakası olmadığına tanıklık ettik. Bu durumu site yetkilileriyle paylaştığımızda ise; daha pahalı üyelik paketlerini tercih etmemiz gerektiği belirtildi. Biz de bir üst pakete geçtik ve bir hüsran daha yaşadık. Sonrasında ise neredeyse sitelerin tamamından engellendik.

İşte sitemizin en önemli ilkelerinden biri tam olarak bu nedenle ortaya çıktı!

%100 Şeffaf bir politika ile hizmet veriyoruz. Böylelikle geçmişten bugüne, bugünden yarına yayınlanan tüm analiz, tahmin ve kuponları hiçbir değişiklik olmadan görme fırsatınız oluyor. Kısaca site üzerinde verilen her türlü bilgiyi direk olarak kontrol etme şansınız bulunuyor. Üstelik sizden farklı üyelikler adı altında tekrar ve tekrar ücret talep edilmez. Standart ya da Premium Üyelik seçenekleriyle sitemizi özgürce kullanma hakkı elde edersiniz.

İşte Tahminizm.com ‘un farkı buradan geliyor!

Tahminizm.com ‘da günde en az 5 maç analizi yapılır ve bu maçların iddaa tahminleri detaylı bir şekilde sizlere sunulur. Ayrıca yine o güne ait bülten analizi yapılarak, günün en kusursuz iddaa kuponu sitemizden paylaşılır. Siz de ücretsiz olarak açacağınız Standart Üyelik ile her gün paylaşılan maç analizleri ve iddaa tahminlerinden 2 tanesini ücretsiz olarak görebilir ya da Premium Üyelik sayesinde hem maç analizleri ve iddaa tahminleri, hem de iddaa kuponlarından süre sınırlaması olmaksızın dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde 2019-2020 sezonuyla birlikte sitemizde yayınlamaya başladığımız haftalık spor toto tahminlerimizi de değerlendirebilirsiniz. Çünkü üyeliğinizi aylarca, hatta yıllarca kullanmadığınızda bile veritabanımızdan silinmez, askıya alınmaz.

önceki Neden Tahminizm?
sonraki Zulte Waregem - Waasland Beveren İddaa Tahminleri (414)

Neden Biz?

TAHMİNİZM
Tahminizm Uzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.