Tahminizm Nasıl Çalışır? Farkı Nedir?

Tahminizm Nasıl Çalışır? Farkı Nedir?

Tahmin sektöründe yok yok! Para karşılığı maç satanından tutun da, tek bir kupon için yüzlerce lira isteyenine kadar her türlü yol sizlere kaçırılmayacak bir fırsat gibi sunuluyor. Kimisi bunu kupona, kimisi ise gün ve ay gibi zamana bölüyor. Peki neden?

Bunun nedenini öğrenmek için elimizi biraz taşın altına koymak istedik ve bu işi hakkı ile yaptığını söyleyen birkaç siteyi masaya yatırdık. Maçlar, tahminler, kuponlar hatta üyelikler satın aldık ve üzülerek söylememiz gerekir ki; sözde %100 ‘leri bulan başarı oranlarının yakınından bile geçemediklerini gözlerimizle gördük. “Tuttu” diye gösterilen kuponlar ile verilen kuponların alakası olmadığına tanıklık ettik. Bu durumu site yetkilileriyle paylaştığımızda ise; daha pahalı üyelik paketlerini tercih etmemiz gerektiği belirtildi. Biz de bir üst pakete geçtik ve bir hüsran daha yaşadık. Sonrasında ise neredeyse sitelerin tamamından engellendik.

İşte sitemizin en önemli ilkelerinden biri tam olarak bu nedenle ortaya çıktı!

%100 Şeffaf bir politika ile hizmet veriyoruz. Yani İnteraktif çalışma mantığı sayesinde geçmişten bugüne, bugünden yarına yayınlanan tüm analiz, tahmin ve kuponları hiçbir değişiklik olmadan görme fırsatınız oluyor. Böylelikle site üzerinde verilen her türlü bilgiyi direk olarak kontrol etme şansınız bulunuyor. Üstelik sizden farklı üyelikler adı altında asla ücret talep edilmez. Tek bir paylaşımla sitemizi ücretsiz kullanma hakkı elde edersiniz.

İşte Tahminizm.com ‘un farkı buradan geliyor!

Tahminizm.com ‘da günde en az 5 maç analizi yapılır ve bu maçların iddaa tahminleri detaylı bir şekilde sizlere sunulur. Ayrıca yine o güne ait bülten analizi yapılarak, günün en kusursuz iddaa kuponu sitemizden paylaşılır. Siz de İnteraktif çalışma mantığı sayesinde bu tahmin, analiz ve kuponları süre sınırlaması olmaksızın ücretsiz olarak görebilir ve sitemizden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

önceki Neden Tahminizm?
sonraki Zulte Waregem - Waasland Beveren İddaa Tahminleri (414)

Hakkımızda

TAHMİNİZM
Tahminizm 316 içerik

Tahminizm.com; İnteraktif çalışma mantığıyla hizmet veren bir tahmin / analiz platformudur. Sosyal medya hesaplarınızda yapacağınız tek bir paylaşımla tüm tahmin, analiz ve kuponları ücretsiz bir şekilde görebilirsiniz. Sitemizde her gün en az 4 Futbol, 1 Basketbol maç analizi yapılır ve en az 1 adet İddaa Kuponu paylaşılır.