Tranmere Rovers – Bury İddaa Tahminleri (414)

Tranmere Rovers – Bury İddaa Tahminleri (414)

30 Nisan 2019 tarihli Tranmere Rovers – Bury karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Tranmere Rovers Play-Off ‘u garantileyebilecek mi? Bury direk Üst Lig ‘e çıkabilecek mi?

Tranmere Rovers – Bury Maçının Takım Analizi

Tranmere Rovers: İngiltere 2. Ligi ‘nde 72 Puan ile 6. sırada bulunuyor ve geride kalan 44 haftada 20 galibiyet 12 beraberlik 12 mağlubiyet aldılar. Bu maçtan puan almaları halinde Üst Lig için Play-Off ‘u garantilemiş olacaklar. Ayrıca az da olsa direk Üst Lig ‘e çıkma ihtimalleri bulunuyor, bunun için rakibini mağlup etmek için herşeyi yapacaklardır.

Bury: İngiltere 2. Ligi ‘nde 77 Puan ile 2. sırada yer alıyor ve geride kalan 44 haftada 22 galibiyet 11 beraberlik 11 mağlubiyet elde ettiler. Üst Lig ‘e direk katılmak istiyorlar, puan kaybı yaşamamaları gerekiyor. Açık bir futbol oynuyorlar ve rakibinin kapalı devre savunmasına karşı yine en büyük silahları hücum futbolu olacaktır. Eksikleri bulunmuyor, tam kadro sahada olacaklar.

Tranmere Rovers – Bury Maçının Banko ve Sürpriz İddaa Tahminleri

! Bu Kısmı Sadece Üyeler Görebilir !

Bu içeriği görmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir.
Zaten üyeliğiniz var ise lütfen Giriş Yapın ya da Yeni Üyelik Oluşturun.


* Bugüne kadar yayınlanan 12105 iddaa tahmininde %86.3 başarı sağlanmıştır.
! GÜNÜN DİĞER TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN !


Başarı Grafiği
önceki Montpellier - Paris St Germain İddaa Tahminleri (406)
sonraki Tottenham - Ajax İddaa Tahminleri (415)

Neden Biz?

TAHMİNİZM
Tahminizm Uzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.