Tutan İddaa Tahminleri ve Kuponlar


TUTAN İDDAA TAHMİNLERİ VE KUPONLAR

 • Bu bölüm 10 Haziran 2019 tarihinde sitemize eklenmiştir.
 • Günlük olarak yayınladığımız Tutan İddaa Kuponları / Tutan İddaa Tahminleri artık bu bölümde listelenecektir. Bu sayede geçmişe yönelik kupon ve tahmin takibini de anlık olarak kendiniz yapabileceksiniz.
 • Yayınlanan kuponlar ya da analizlerde yer alan tahminlerin tamamı tutması halinde listeye eklenmektedir.
 • Ayrıca o gün hiçbir kupon tutmamışsa, canlı iddaa ve analiz tahminlerinde de başarı sağlanmamış ise, gün genel olarak başarısız kabul edilmektedir.

576 Yorum

 1. Tahminizm
  6 Mart 2021 Cevap Ver

  5 Mart 2021: Günün Banko Kuponu! Yine zorlu bir bülten ve yine nokta atışı tahminler ile harika bir gün. Uzmanlarımız bir kez daha kazandırarak, serilerini sürdürmeyi başardılar. Bu noktada başta uzmanlarımız olmak üzere, tahmin ve kuponlarımızı değerlendiren tüm üyelerimizi bir kez daha tebrik ederiz.

  İstanbulspor – Keçiörengücü (Banko)
  DEP GOL: ALT 1.5

  Valencia – Villarreal (Banko)
  TG 2-3

  S. Lizbon – S. Clara (Banko)
  İLK GOL: 1

 2. Tahminizm
  5 Mart 2021 Cevap Ver

  4 Mart 2021: Günün Banko Kuponu! 2021 yılına gümbür gümbür giren uzmanlarımız her ay bir rekora daha imza atıyor! Mart ayının ilk 3 gününde olduğu gibi dün de fire vermeden kazandırmayı başardılar. Bu noktada başta uzmanlarımız olmak üzere, tahmin ve kuponlarımızı değerlendiren tüm üyelerimizi bir kez daha tebrik ederiz.

  Kasımpaşa – Trabzonspor (Banko)
  EV GOL: ALT 1.5

  Parma – Inter (Banko)
  MS2

  Levante – Bilbao (Banko)
  TG 2-3

 3. Tahminizm
  4 Mart 2021 Cevap Ver

  3 Mart 2021: Günün Banko Kuponu! Hafta içi – hafta sonu ayırt etmeden her bültene damga vuran uzmanlarımız, ara vermeden kazandırmaya devam ediyorlar. Bu noktada başta uzmanlarımız olmak üzere, tahmin ve kuponlarımızı değerlendiren tüm üyelerimizi bir kez daha tebrik ederiz.

  Ankaragücü – Galatasaray (Banko)
  EN ÇOK KORNER: DEP

  St. Etienne – Lens (Banko)
  KG VAR

  Atalanta – Crotone (Banko)
  HMS1

 4. Tahminizm
  3 Mart 2021 Cevap Ver

  2 Mart 2021: Günün Banko Kuponu! Uzmanlarımız Mart ayına görkemli bir giriş yaptılar, dar bültene rağmen harika tahminler ile bir kez daha kazandırmayı başardılar. Bu noktada başta uzmanlarımız olmak üzere, tahmin ve kuponlarımızı değerlendiren tüm üyelerimizi bir kez daha tebrik ederiz.

  Malatyaspor – Beşiktaş (Banko)
  EN ÇOK KORNER: DEP

  M. City – Wolves (Banko)
  İKİNCİ YARI: 1

  Vicenza – Cremonese (Banko)
  KG VAR

 5. Tahminizm
  2 Mart 2021 Cevap Ver

  1 Mart 2021: Günün Banko Kuponu! 2021 bol bereketle geçmeye devam ediyor. Ocak ve Şubat aylarının ardından Mart ayına da kazançla giren uzmanlarımız harika bir güne imza attılar. Bu noktada başta uzmanlarımız olmak üzere, tahmin ve kuponlarımızı değerlendiren tüm üyelerimizi bir kez daha tebrik ederiz.

  Benfica – Rio Ave (Banko)
  İKİNCİ YARI: 1

  Everton – Southampton (Banko)
  ALT 3.5

  R. Madrid – Sociedad (Banko)
  DEP GOL: ALT 1.5

 6. Tahminizm
  28 Şubat 2021 Cevap Ver

  28 Şubat 2021: Günün Banko Kuponu! Uzmanlarımız harika bir gün performansı ortaya koydu, özellikle banko kuponda Fransa Lig 1 ‘e imza niteliğindde bir gün yaşattılar. Bu noktada başta uzmanlarımız olmak üzere, tahmin ve kuponlarımızı değerlendiren tüm üyelerimizi bir kez daha tebrik ederiz.

  Monaco – Brest (Banko)
  MS1

  Angers – Lens (Banko)
  ÜST 1.5

  Lille – Strasbourg (Banko)
  DEP GOL YER

Sayfa« 1...«5455565758

Yorum Yap