Üye YorumlarıÜYE YORUMLARI

 • Bu bölümde “Standart” ya da “Premium Üyelik” sahibi kullanıcılarımızın yorumlarını görebilirsiniz.
 • Yorum yapabilmek için en az 3 aydır üyemiz olmanız gerekmektedir.
 • Böylelikle sitemizi uzun zamandır kullanan üyelerimizin yorumlarından yola çıkarak, bizler hakkında daha net fikir sahibi olabilirsiniz.


572 Yorum

 1. nazimacar92
  23 Ağustos 2019 Cevap Ver

  kazanmama ihtimalinizin olmadığı bir sistem kurmuşlar daha doğrusu başarı oranları o kadar yüksek ki ne kadar kuponunuz yatarsa yatsın kazanan kuponunuz çok daha fazla olduğu için sürekli kazançta oluyorsunuz. bu nedenle kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

 2. sinasi49
  21 Ağustos 2019 Cevap Ver

  benim için bu alemin gördüğü en kral sitedir, nerdeyse 1 sene olmuş üye olalı çok temiz paralar kazandım kazanmayada devam edeceğiz Allahın izniyle.

 3. ceyhun77
  20 Ağustos 2019 Cevap Ver

  canlı destek bir süre sonra evinizden biri gibi oluyor :))

 4. tufan51
  19 Ağustos 2019 Cevap Ver

  diyelim ki bugün kaybedersiniz yarın misliyle fazlasını kazanırsınız. böyle bi site işte.

 5. bugra1983
  18 Ağustos 2019 Cevap Ver

  arkadaşlar kendiniz kazanıyorsanız zaten sorun yok demektir, ha ben kendim kazansam da bu sitenin tahminleri ve kuponlarını değerlendiririm orası ayrı ama siz henüz bilmediğiniz için bunu diyebiirim. ha bir de zaten kazanamıyorsanız zaten bu siteden başka bir kaynağa ihtiyacınız yok demektir. ne demek istediğimi kullandıkça görebilirsiniz.

 6. samil90
  17 Ağustos 2019 Cevap Ver

  herkes uzun uzun yazmış ama çoğu vardır azı yoktur. yaşamayan bilemez bu duyguyu 😉

 7. wacktura
  16 Ağustos 2019 Cevap Ver

  aslında kısaca yazıp bırakacaktım da özelikle bir kaç noktaya değinmek istiyorum. öncelikle 24 saat canlı destek olayı doğru gece 2 de de yazsanız size çok kısa sürede yanıt veriliyor. ne sorarsanız sorun sıkılmadan cevap veriyorlar, sohbet ediyorlar, bu konuda çok çok iyiler. tahmin ve kuponlara gelince isebaşarı oranları oldukça yüksek arada yatarsınız yatmadan zaten olmaz ama belli bir süreden sonra bir bakışsınız çatır çutur kazanıyorsunuz. işte bu nedenle üye olun, kazanamıyorsanız, teklerden yatıyorsanız üye olun. yoksa zaten kendi yağınızla kavruluyorsanız orası ayrı kafanıza göre takılın 😉

 8. raziel26
  15 Ağustos 2019 Cevap Ver

  işlerinde cidden fazlasıyla iyiler. içiniz ferah olsun beyler

Yorum Yap