Üye YorumlarıÜYE YORUMLARI

 • Bu bölümde “Standart” ya da “Premium Üyelik” sahibi kullanıcılarımızın yorumlarını görebilirsiniz.
 • Yorum yapabilmek için en az 3 aydır üyemiz olmanız gerekmektedir.
 • Böylelikle sitemizi uzun zamandır kullanan üyelerimizin yorumlarından yola çıkarak, bizler hakkında daha net fikir sahibi olabilirsiniz.


240 Yorum

 1. koray53
  14 Eylül 2019 Cevap Ver

  ilk gün yatmıştım onun üzerine adamların bayağı bir kulağını çınlatmıştım ama ardından 6 günlük seri gelmişti o günden beride burdayım işte 🙂 bana göre bu sektörde parmakla gösterilebilecek tek platform.

 2. serpil81
  12 Eylül 2019 Cevap Ver

  bilmediğim iddaayı önce sayelerinde öğrendim şimdi de bi bağımlı gibi oynar oldum 🙂

 3. hasan68
  11 Eylül 2019 Cevap Ver

  euro2020 de 5 günün 3ünde kazandırdılar, üstelik sadece banko değil alternatif tahminlerlede kazandırdılar. benim için tartışmasız en iyi tahmin sitesi. tabi ki yattığımızda oluyor ama 1 yatıyorsa 5 kazanır. 3 yatıryorsa 10 kazanır gibi düşünün kesinikle artınız çok ama çok daha fazla olur

 4. ufukbilgin90
  9 Eylül 2019 Cevap Ver

  işlerini cidden çok iyi insanlar kurulu harika bir site, destekten kuponara, analizlerden spor toto tahminlerine herşeyi ile dört dörtlükler. normalde böyle yorum yapma adetim yoktur ama bu adamlar bunu hak ediyor.

 5. taner35
  7 Eylül 2019 Cevap Ver

  her gün aralıksız iddaa oynayışımın yegane sebebidir 😉 herkese tavsiye ederim arkadaşlar.

 6. egeasyali92
  7 Eylül 2019 Cevap Ver

  bugüne kadar çok tahmin sitesine bulaşmışımdır ama böylesini ilk defa görüyorum. kesinlikle aranızda kaybeden şansı tutmayan vs varsa bi denesin, görsün.

 7. cihan24
  5 Eylül 2019 Cevap Ver

  edep adap ilgi alaka cana yakınlık ve efendilik. benim için özellikle canlı destek ekibinin taşıdığı nitelikler bunlar. 1 seneyi geçmiştir her zaman aynı sıcaklık ve mesafe. onun dışında kuponlarda iyi, çok şükür güzel kazanıyoruz. daha ne isteyebilirz ki? 😉

Yorum Yap