Üyelik Seçenekleri Nelerdir?

Üyelik Seçenekleri Nelerdir?

Parayı veren düdüğü çalar!” mantığının kemikleştiği tahmin sektöründe, daha önce benzerine rastlanılmamış bir hizmet anlayışıyla karşınıza çıkıyoruz. Bildiğiniz üzere rakiplerimizin tamamı sizden çeşitli vaatler ile günlük, haftalık, aylık ücretler talep etmektedir. Peki biz?

Biz ise ücretsiz olarak sunduğumuz Standart Üyelik ile özellikle sitemizi denemek isteyenlere kusursuz bir fırsat sunuyoruz. Bu üyelik sayesinde sitemizde günlük olarak yayınlanan maç analizleri ve iddaa tahminlerinden 2 tanesini ücretsiz olarak görebiliyorsunuz.

Premium Üyelik ‘de ise işin boyutu biraz daha değişiyor. Çünkü günlük yayınlanan maç analizleri ve iddaa tahminlerinin yanında paylaşılan iddaa kuponlarını da hiçbir kısıtlama olmadan görme imkanınız oluyor. Ayrıca “Uzmana Sor” adını verdiğimiz platformda aklınıza takılan maçlar ya da oynayacağınız kuponlar için uzman yardımı alabiliyorsunuz. Aynı şekilde Premium Üyelik sahiplerine Canlı Destek hizmetimiz de yine site üzerinden veriliyor.

Her iki üyelik modelimizde de bir üyelik süresi bulunmamaktadır. Yani ister Standart Üyelik üzerinden sitemizi kullanmaya devam edebilir ya da 1 defaya mahsus vereceğiniz ücret ile Premium Üyelik sahibi olabilirsiniz.

önceki 1 Temmuz 2018 | İddaa Kuponu ve Bülten Analizi
sonraki Ödeme Yolları Nelerdir? Nasıl Yapılır?

Neden Biz?

TAHMİNİZM
Tahminizm Uzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.