“Uzmana Sor” Nasıl Kullanılır?

“Uzmana Sor” Nasıl Kullanılır?

Bildiğiniz üzere yakın zamanda Premium Üyelik sahibi kullanıcılarımız için yeni bir hizmeti hayata geçirdik ve birkaç test sürüşünün ardından beta sürümünü tamamlayarak site genelinde aktif ettik. Peki nedir bu hizmet? Nasıl kullanılır? Kimler yararlanabilir?

Tahminizm.com bünyesinde çok güçlü bir uzman kadrosu bulunuyor. Senelerini iddaa sektörüne vermiş, çeşitli site ve platformlarda çalışmış ya da kullanıcı olarak görev almış bu kadronun bir kısmını sizler için ayırdık. Yani artık aklınıza takılan bir maç olduğunda ya da yaptığınız kuponu oynamadan önce son bir uzman görüşü almak için uzmanlarımızdan faydalanabileceksiniz.

Bu hizmetten kimler yararlanabilir?

Premium Üyelik sahibi tüm kullanıcılarımız, bu hizmetinden yararlanabilir. Standart Üye sahibi kullanıcılarımız da bu bölümün içine girebilir ancak uzman cevaplarını göremezler.

Ekstra bir ücret ödenmesi gerekiyor mu?

Hayır! Bildiğiniz üzere sitemizde ücretli ve ücretsiz olmak üzere 2 farklı üyelik modelimiz bulunuyor. Ve ücretli yani Premium Üyelik sistemine dahil bu hizmet için ekstra bir ücret ödemeniz gerekmiyor.

Peki nasıl kullanılıyor?

Oldukça basit bir ara yüzümüz bulunuyor. “Uzmana Sor” bölümüne girdiğinizde karşınıza Futbol, Basketbol ve Kuponlar olmak üzere 3 farklı başlık çıkar ve siz de sormak istediğiniz sorunun alanına göre bu başlıkların içine girerek, küçük bir form ile birlikte sorunuzu soruyorsunuz. Ardından bu sorunuz uzman ekibimizin ekranına düşüyor ve kendileri sırayla cevaplamaya başlıyor.

İşte bu kadar basit!

önceki Ödeme Yolları Nelerdir? Nasıl Yapılır?
sonraki Yasadışı Bahis Oynamanın Cezası (2019 - Güncel Rakamlar)

Neden Biz?

TAHMİNİZM
Tahminizm Uzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.