Zalgiris Kaunas – Fenerbahçe Beko İddaa Tahminleri (802)

Zalgiris Kaunas – Fenerbahçe Beko İddaa Tahminleri (802)

! ÜCRETSİZ ! 25 Nisan 2019 tarihli Zalgiris Kaunas – Fenerbahçe Beko basket karşılaşmasının detaylı maç analizi ve iddaa tahminleri yayınlandı. Zalgiris Kaunas seride durumu 2-2 ‘ye getirebilecek mi? Fenerbahçe Beko bir kez daha Final-Four ‘a kalabilecek mi?

Zalgiris Kaunas – Fenerbahçe Beko Basketbol Maçının Takım Analizi

Zalgiris Kaunas: Euroelague – THY Avrupa Ligi ‘nde normal sezonu 15 galibiyet 15 mağlubiyet ile 8. sırada tamamlayarak temsilcimizin rakibi oldular. İlk maçta bozguna uğramış olsalar da, ikinci maçta deplasmanda galip gelmeyi bildiler. Üçüncü maçın çok büyük bölümünü önde götürmüş olsalar da, Fenerbahçe Beko olası bir mağlubiyete izin vermedi ve seride 2-1 ‘e getirdi. Bugün ise Final-Four umutlarını son maça taşımak adına sahaya çıkacaklardır.

Fenerbahçe Beko: Euroleague – THY Avrupa Ligi ‘nde normal sezonu 25 galibiyet 5 mağlubiyet ile lider bitirdi, sezon boyunca kendi evinde çıktığı tüm karşılaşmaları kazanırken sadece 2. maçta Zalgiris ‘e boyun eğdi. İlk maçın verdiği rehaveti çok büyük bir bedelle ödediler, şimdi hem kazanmak, hem de Final Four öncesi dinlenmek istiyorlar.

Zalgiris Kaunas – Fenerbahçe Beko Basket Maçının Banko ve Sürpriz İddaa Tahminleri

Banko Maç Tahmini: MS2 (Handikapsız) – Sürpriz Maç Tahmini: ÜST


* Bugüne kadar yayınlanan 13361 iddaa tahmininde %86.4 başarı sağlanmıştır.
! GÜNÜN DİĞER TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN !


Başarı Grafiği
önceki Atalanta - Fiorentina İddaa Tahminleri (578)
sonraki 26 Nisan 2019 | Banko İddaa Kuponu

Neden Biz?

TAHMİNİZM
Tahminizm Uzman

Yatan kuponlardan sıkıldınız mı? Kaybettiğiniz paralar, kazandıklarınızdan fazla mı? Bir türlü şans size gülmüyor mu? O halde kazancınızı şansa bırakmayın! Uzman ekibimizin %100 analize dayalı banko ve sürpriz iddaa tahminleri, günlük maç analizleri ve yüksek oranlı iddaa kuponları ile siz de kazanmaya başlayın.